Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szült még Januárban?

Ki szült még Januárban?

Figyelt kérdés
Én január 15-én szültem a második kisfiamat,habár 23-ra voltam kiírva.Hogy vagytok? Milyenek a babák? Nehézségek? Nálunk estefelé van zűr,igaz nem vészes de a nappalhoz képest kicsit,mert igen jókat alszik,éjjel is,csak enni kel fel,olyan 3-4 óránként,nappal 2,5-3 óránként kér enni.anyatejes kizárólag.az esti dolog azért zavar,mert olyan keservesen tud sírni 2-3 órán keresztül,ami váltakozik,hol ordít,hol elnézelődik...ez eltart egy darabig,majd szunya,talán hasfájás,de abban sem vagyok biztos.3 kg-al született,most 4 kg,62es rucit hord.mi így vagyunk,kíváncsi vagyok a többiekre is,remélem írtok!köszönöm
2013. febr. 5. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki januárban szült nem valószínű,hogy lesz ideje ide írkálni! Bocsi
2013. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hátha más is olyan szerencsés...azért köszi
2013. febr. 5. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az szerintem ritka! De hátha!:)
2013. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ketteske ***** válasza:
en januar 3-an szultem. a kisfiam eleg jo gyerek, 2-3 orankent szopik, aztan alszik. nagyokat setalunk es mar vendegsegben is voltunk. 3050 gr- al szuletett, most 3760 gr.
2013. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 11.-én szültem.Elsö babánk,kislány.

3300 g és 55cm volt.Sajnos eléggé hasfájós a picink.Már mindent kipróbáltunk,de eddig még semmi sem hatott.

Szintén,csak anyatejes.Nagyon szeret cicizni. :D

Napközben sokat fent van,alig alszik,talán 3-4 órát.

Éjjel viszont ügyes,2szer ébred,szopizik és alszik is tovább.Ő is mára már 4 kg és 62 es ruhát hordunk.

Amugy tündéri kislány,és tiszta apja.

Jó babázást nektek!

2013. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én most fogom megvenni a Brendonban lehet kapni a Babycalm cseppet,1 hónapos kortól adható,sokan dicsérik,én is kipróbálom,hátha elmúlna az éjjeli morgás :)
2013. febr. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!