Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki mostanában szült mennyi...

Aki mostanában szült mennyi idő alatt jött meg a babád taj kártyája és lakcím kártyája? Egy napon jöttek? Egy borítékba volt a kettő?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
igen egy napon hozta a postás az értesítést, és 3 hét után jött meg!!be kellett menjek a postára utána.
2013. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hét? De hát nekem azt mondta a doki, hogy kélt hetesen kell neki először adni a Vigantolt, amit csak akkor tud felírni ha meg van a baba taj-kártyája :O Egyébként ma egy hetes a babám.
2013. jan. 9. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de hülye a dokid mert mindent felírnak addig is csak az anya taj száma kerül a receptre úgy hogy az első számjegy más!A taj kártya 3 hét kb. de a lakcím kártyát megcsinálják az okmányirodában soron kívül amikor átveszed az anyakönyvi kivonatot.Az egész 20 perc volt.(Pécsen)
2013. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.minden receptet a védőnő hozott amikor először jött a szülés utáni látogatásra.
2013. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, nekem-Bp,7-két külön borítékba jött meg egyszerre, a vigantolt a saját nevemre írták.Ezelőtt 3 évvel a tajkártya 3-4 nap alatt megérkezett- és az önkormányzat adott 10000ft-t minden friss babásnak.Most is kaptunk-egy szép oklevelet....
2013. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lakcimkartyat a korhazban megkaptuk. Taj kartya 2,5 het alatt jott meg. Vigantol az en taj szamomra (elso szamjegy cserelve 8asra) lett kiirva.
2013. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!