Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bél férget így elkaphatja? A...

Bél férget így elkaphatja? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy sógornőm lánya van gyanúsitva vele.A kislány 5,5 éves és folyton köhög,de nincs megfázva.Mostanában nálunk illetve anyósomnál tartózkodik(egy nagy házban lakunk együtt).Gyakran bejön nálunk és a gyerek dolgaival játszik,meg a kezét fogdossa.Mivel köhög odatartja a kezét és ez idegesít.Több szempontból is.Én nagyon odafigyelek a higéniára,se kutya se macska nincs a házba náluk viszont volt egy macska karácsonyig.
2013. febr. 5. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A köhögéstől nem kaphatja el, nem cseppfertőzéssel terjed, tudtommal. De pl. Ha a kislàny nem mos rendesen kezet wc után és úgy fogdossa a te kisfiad kezét, onnan elkaphatja.
2013. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fent áll a veszélye a bélféregnek, akkor többször rá kell szólni, hogy mosson kezet, mielőtt a Te gyerekedhez megy! Ha meg köhög, akkor nem is biztos, hogy össze kellene engedni őket! Nekem is van egy lányom, meg van egy keresztlányom, de ha valamelyik beteg, akkor nem engedjük össze őket pár napig játszani!
2013. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt mondtam én is anyósomnak,hogy nem szeretem hogy bejár nálunk.Nem én megyek vele vécére ezért fogalmam sincs arról kezet mos e egyáltalán.Anyósom az ilyesmire nem figyel oda.Azért is haragszik,ha kérem,hogy ne jöjjön be a gyerek az enyémhez.Az enyém még csak öt hónapos,és mindentől féltem neki meg ezt nehéz felfogni.
2013. febr. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!