Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ekcemas a kezem, elkaphatja...

Ha ekcemas a kezem, elkaphatja a babam?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy eros kiszaradas lehet? voros a kezfejem, nagyon szaraz es eszmeletlenul eg. Kenegetem testapoloval. Furdetes utan pedig szabalyosan piros pottyok vtak rajta. Azon gondolkoztam, h az amarilisemnek elvagtam a szarat es lehet h a leve marta vna ki? nem emlekszem h hozzaert-e a kezfejemhez a leve :(
2012. dec. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ekcema nem fertöző, ha allergiás kiütés az se fertöz.
2012. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2012. dec. 4. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont a hajlam öröklődhet. Ha neked valamitől ekcémás a kezed, ami a környezetedben van, nála is kialakulhat ugyanattól. Járj utána, hogy mi lehet: ételtől, anyagtól (pl. gyapjú), vegyszertől (tisztítószereket, erős mosószereket, öblítőket, kozmetikumokat kerüld). Csak minél természetesebben!
2012. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hajlamot örökölheti, ahogy a #3 írta. A frezyderm babakréme jó popsira is és ekcémára is. használhatjátok mindketten. Érdemes lenne utánaolvasnod. :) Szerintem nem a növényed volt. Ami Neked van, szerintem lehet "hidegekcéma" is vagy nagyon csúnyára kifújta a szél.
2012. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is a hideg széltől :(

-10 fok van nálunk, külföldön élünk.


Kenegetem amúgy, aloe vera-s krémmel, meg babapopsikrémmel, még nem múlt el, de feltűnően szebb lett!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. dec. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!