Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik babád tejpépet?...

Miért eszik babád tejpépet? Orvosi ajánlás nélkül?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 és fél hónapos, jól fejlődik, minden rendben vele. Anyatej mellé pótlást is kap, de a cumisüveggel nincs megbékélve,szívesebben enne kanállal. Már elkezdtem a hozzátáplálást is, gondoltam hogy a tápszer helyett tejpépet adnék neki. Vagy legalábbis napi néhány étkezésnél. Szerintetek jó így?
2013. febr. 5. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én a tejpéppel tudtam kiváltani 1 étkezést. Fele tejpép, fele gyümölcs. Majd egy második főzelék lesz. Kanalazás nehezen indult, de majd csak begyakorolják:)
2013. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tejpép jobban laktat, én azért adtam. De

Mivel szárazabb mint a tápszer, kell utánna valami innivaló neki, víz, tea.

Reggel tej, délelőtt gyümölcs, délben főzelék, uzsonna tejpép, vacsi tej/tápaszer. Lányom így evett.

2013. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod neki. Ugyanazokat a dolgokat tartalmazza, mint a tápszer, csak más az állaga.

A fiam 7 hónapos korától semmilyen tápszert nem fogadott el, de tehéntejet sem akartam adni neki, így ő a napi 3 tápszeres étkezés helyett napi 3-szor tejpépet kapott. Orvos, védőnő tudott a problémáról, nyugtázták is, a kisfiam gyönyörűen fejlődött ugyanúgy, tápszer nélkül is.

2013. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Off,bocsi a Sinlacot is lehet úgy adni mint más tejtépet?Tudom, ez nem tel alapú,de adhatom minden nap a 7 hósomnak?
2013. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bocsi de azt nem hiszem hogy a kanalat jobban szeretné !!

Olyan baba szerintem nincs!!

Nekem mind a két gyerekemnél küzdök a kanállal melléfolyik ,kiköpi , ááh megy cumisüvegbe aztán kész!!

Tudom minden baba más és meg kell tanulni a de nekem ehez sajna nincs türelmem!!Ameddig elfogadja üvegből abból kapja , d enéha próbálkozom persze kanállal is!!

De amikor mondjuk nem melegítem meg időben a kaját és elkezd üvölteni na azt megnézném ki eteti meg kanállal!!

Bocsi elkalandoztam ,nem sértésnek szántam!!

Szép napot 6 ,5 hós lányka anyukája

2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A cicit szereti,azzal nincs gond,de mivel nem elég, ezért kell a tápszer, és a cumisüveget nem részesíti előnyben,szerintem a tejpépet azért szereti jobban,mert amúgyis mindent meg akar csócsálni,és ezt sikerül is, ennek is biztos örül
2013. febr. 5. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Akkor látnád az én kisfiamat! 5 hónaposan kitalálta, hogy köszöni szépen nem kéri a cicimet. Rengeteg tejem volt hozzá teszem. De én hülye megkináltam és jobban ízlatt neki minden mint a cici. 6 hónapos korára nappal a szájába nem veszi csak kizárólag éjszaka hajlandó szopizni. Most 10 hónapos. És a tápszert sem fogdja el. Nem hajlandó a cumisüveget szívni, meg nem is ízlik neki, sehogyan sem tudom vele megitatni. Így marad a tejpép! Én ezért adom neki reggel és este! És hidd el gyorsabban megy kanállal! Itt a kivétel!
2013. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!