Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni tejpépet cumisüvegb...

Lehet adni tejpépet cumisüvegből? Ha igen akkor kb milyen arányban kell elkészíteni h hígabb legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarnám sokáig abból adni neki csak kb 1-2 hónapig max.Utána áttérnénk a kanálra.
2013. jan. 29. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod mindjárt kanállal adni neki?
2013. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert estére adnám neki alvás előtt csak olyankor már mindig hulla fáradt.Nem lenne türelme a kanalazáshoz.:/
2013. jan. 29. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktornő azt mondta, lehet a tápszert is sűríteni vele, akkor szerintem elég bele kb. 2 kanál. Én szerintem ha 3 kanállal teszel a kb. 130 ml vízhez, elég híg lesz. Milimilt használunk, 6 evőkanál van rajta 130 ml-hez, és még úgy is elég híg, de az már nem folyna át cumisüvegen. Ahhoz, hogy cumisüvegből jó legyen, kb. 3 kanál elég, de látni fogod, hogy jó-e. Hány hónapos a babád? Mi elalváshoz tápszert eszünk, viszont uzsonnára tejpépet, és végre jól alszik:)
2013. jan. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

árulnak folyékony tejpépet,ezt adhatod üvegből

[link]

2013. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a tápszert sűrítm vele, szívesebben megissza, mint a sima tápszert.

Nekem nem mindegyik 3-as cumin folyt át úgysem, ha hígabb volt, és volt, hogy a babám megunta, mert nehezen tudta kiszívni. Új cumisüveget és cumit szereztem be, mert az újon viszont simán átmegy. De ha olyan cumija van, amiből könnyen kiszívja, akkor nem lesz gond.

2013. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!