Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan fogom tudni, hogy jön...

Honnan fogom tudni, hogy jön a foga? Most 3 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Piros, duzzadt íny, állandó nyáladzás, esetleg láz, széklet megváltozása jelzi, hogy jön a baba foga. De nálatok még nincs erről szó szerintem. Ha sokat folyik a nyála és dörzsölgeti az ínyét a baba, az akár hónapokig is tarthat anélkül, hogy kibújna a foga. Minden jót!
2013. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Normál esetben a picik ínye vékony, még ha látszanak is benne a fehér fogcsírák, nincs sehol duzzanat. Viszont a fog kibújása előtti pár napban megduzzadhat az íny, ez a legjobb jelző arra hogy már várható hogy ki fog bújni.
2013. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor az, hogy tömködi az öklét a szájába az nem jele ennek? Pár napja kezdte, meg néha váratlanul felsír, mintha fájna valamije. Az ínyét megnéztem nem látok rajta változást.
2013. febr. 6. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam akkor is tömködte az öklét a szájába, amikor éhes volt. Még egyszer minden jót. Üdv, 1. voltam.
2013. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez még nem fog lesz.
2013. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is ugyanezt csinálja. Mindkét öklét a szájába rakja és cuppog nagyokat. Szintén fogzásra gondoltam, de még korai, mert jövő héten lesz 3 hónapos.
2013. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó pontosan erről beszélek :) Akkor egy idősek, mert mi is jövőhéten töltjük a 3 hónapot. Még arra gondoltam ha ez nem a fogzás, hogy így fedezik fel, hogy van kezük. Én sokszor kiveszem a szájából, mert félek, hogy rászokik az ujjszopásra. De nagyon tetszik neki majd a torkáig nyomja és élvezettel cupákolja :)
2013. febr. 6. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez 3 hónaposan teljesen természetes viselkedés. Hiába veszed ki a szájából, úgyis be fogja újra kapni.
2013. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!