Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni pár hónapos...

Honnan lehet tudni pár hónapos babánál hogy hány pisis pelus volt az nap?

Figyelt kérdés
Mert valamelyij pelus nehezebb akkor abba több van! De mennyi?Vagy a kakisba se tudni mennyi volt ha volt.ne nevessetek ki,de ez érdekel.
2013. jan. 20. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy hányszor pisil egy nap, mert azt senki sem tudja, amikor ezt kérdezik, akkor az rá a válasz, hogy hányszor tetted tisztába aznap a babát, mert pisis volt a pelusa. Nyilván, ha egyből az üres pelusba kakil bele, akkor az nem számít, de ha már pisi is volt a pelusban, mikor bekakilt, akkor az is beleszámít a pisis pelusok számába.
2013. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyen benne pisi-kaki. Én ált. megvártam, amíg megtelt úgy nagyjából, csak akkor cseréltem.
2013. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!