Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nagyobb a cipő gyereke...

Baj, ha nagyobb a cipő gyerekem lábára? Visszacseréljem?

Figyelt kérdés
Elvileg 13 cm a lába és nincs 14 cm a cipő, de elég nagynak tűnik. Még nem adtam rá, mert alszik és most jött meg a cipő.
2013. febr. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 1-1,5 cm-vel nagyobb a lábánál, az még jó. Ha már 2cm-vel is nagyobb, az már sok.
2013. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is jartunk.mar igy.semmi baj.Legalabb tovabb hordhatja.Adj vastagabb zoknit rá.
2013. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy vetted, hogy nem próbáltad fel rá?
2013. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor majd meglátjuk. Minden cipőjét így vettem, netről, egyikkel sem volt még baj (Pediped), csak most vaciláltam a 21 és 22 között, többen azt mondták, már ne vegyek 21-eset, mert ki fogja nőni. Most egyébként is ugrott egy nagyot. Ez még ilyen kis "félig" bundás, amit azért még pár hónapig tud hordani, mert másik csizmája nagyon "téli".
2013. febr. 6. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Semmiképp nem venném meg a kisebbet, inkább én is mindig vastagabb zoknit adok a fiam lábára, ha nagyobbnak látom a cipőt. Így még március-áprilisban is fel tudod neki adni, amíg nem lesz melegebb idő. Minden jót!
2013. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!