Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,2 cm sok, ha ennyivel...

1-1,2 cm sok, ha ennyivel nagyobb egy cipő a gyerek lábánál?

Figyelt kérdés
másfél éves és kicsit furcsán megy benne. nagy neki vagy csak furcsa a bundás bakancs utána könnyű cipő? segíthet a dupla zokni pár hétig? vagy tömjem kis vattával az elejét? vagy ez mind felesleges/káros?
2012. márc. 1. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, a kitömésről nem nyilatkoznék,

amit én tudok, aszerint 0,7 cm -rel kell nagyobbnak lennie a cipőnek, mint a gyerek talphossza.

2012. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0,7-1 cm az ideális.
2012. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát ez nagy neki, ha jól sejtem. :-( de a kisebb meg épphogy jó volt :-( szerintem egy hónap múlva már nem lenne jó, ezért vettük a nagyobbat. a boltban még szépen ment benn, itthon meg olyan bukdácsolósan. :-(
2012. márc. 1. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt furcsa lehet neki a bundás cipő után, amúgymeg ha nem akarsz tényleg havonta venni cipőt, akkor a szezon elején még nyilván kicsit nagyobb lesz, szezon végére jó esetben még rámegy. :)

Én is kb ennyivel szoktam nagyobbat venni, hogy vastagabb zoknival is belemenjen a lába, meg az enyémnek az a szokása, hogy azért sem dugja a lábát a cipőbe, szóval egy pont jóba nem is tudom beletuszkolni. :)))

A dupla zoknit érdemes kipróbálni, azért is mert a könnyű cipőben még fázhat, annyira azért még nincs meleg....

2012. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma az utcán minden gond nélkül ment benne, szóval úgy néz ki, megszokja, jó lesz :-)
2012. márc. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!