Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiétel a legjobb?

Melyik bébiétel a legjobb?

Figyelt kérdés
Kaptunk Univert,alma-barackosat megkóstoltam mielőtt kapott belőle a babám,és olyan fémízű volt,nem is adtam belőle neki.Többen azt mondták kóstoltassam meg vele,hátha neki ízleni fog,de nem mertem.Most van még belőle egy alma-krumpli ma megnézem azt is,és ha az is olyan a kukában landol.Amúgy ti midig magatok főzitek,reszelitek a babátoknak az ételt?Ha vesztek milyen gyakran,és milyet?
2013. febr. 6. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak Hippet veszek, nagyon ritkan babylove.
2013. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én babám a Kecskemétit és a Hippet szereti!Az Univert egyáltalán nem eszi meg.
2013. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5 hónapos kisfiamnak Hamé barack-almát veszek, az nagyon finom, mindig kinyalom az üveget, ami benne marad. :-) Minden mást én készítek el, házi zöldségekből, gyümölcsökből (nagyszülők termesztik).
2013. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez baba függő. A kislányomnak csak Univert vettem,másikat nem is evett meg,talán még a Kecskemétit szerette. Most a kisfiamnak legelőször Univert vettem,de szabályosan öklendezett tőle.Ő csak a Hipp-eset bírja,meg talán a Babylove banánosat megeszi.
2013. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!