Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hipp a legjobb minőségű...

A Hipp a legjobb minőségű bébiétel? Ha nem, akkor melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2 baba sem hajlandó megenni a hippes bébiételt a baráti környezetünkben és nem tudom,hogy akkor jó-e vagy sem.


Szerintetek melyik a legjobb bébiétel?


2012. márc. 18. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál a Kecskeméti és a Babyloves jött be. A Hipp-et ő sem igazán szerette.
2012. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, amit a baba elfogad.
2012. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Hipp-et és Univert adok. Néha Kecskemétit.

1x vettem Ovkot, többet se.. Többet nem próbáltam, lehet, hogy nem is fogok már tesztelgetni, mert ezek beváltak.


Az én fiam szereti a Hipp-et, de csak akkor veszek, ha akciós, mert egyébként drága. Most betáraztam belőle, mert 280-ért tudtam venni. :)

2012. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom az Univert, Hamanek-et, Kecskemétit szereti.
2012. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Babája válogatja ...

Nálunk például nagyon bejött az Ovko, a Hipp már nem annyira. Próbálkozz, mit szeret a Babád!

2012. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babylove (DM) jött be hosszas próbálkozások után. Nem tartalmaz hozzáadott cukrot, és bio cuccokból készül. Ja... és olcsóbb, mint a Hipp.
2012. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy-két változata finomabb mint más fajtáké, más ízek pedig olyanok mint a fűrészpor más fajtákhoz képest.Tehát ezt ki kell tapasztalni.Attól is függ, hogy mi illik a babád szája ízéhez :)

Nekünk például bejöttek a hipp kaják, de a natúr tejberizstől a mai napig öklendezik a lányom, pedig már 14,5 hós.Egyszerűen nem szereti.Most Hipp tejpépet vettem neki.Régebben szerette, most köpködi kifelé...

Jó volt a Kecskeméti, a Babylove, a Babydream, a Dinky, az Ovko, a Hamé egyes fajtái és még száz másik bébiétel.

Mindegyikből volt kedvence a lányomnak.

Sokan nem vesznek Ovko-t meg Kecskemétit, mert hozzáadott cukor van némelyikben.Hát szívük joga, de pl a sütőtökből csak a Kecskemétit ette meg a lányom, a Dinky-t már nem,mert előbbi finom édes volt, utóbbi meg savanyú a tartósítóként használt citromsavtól.

Embere és babája válogatja, hogy ki mit ad a gyermekének :)

14,5 hós tündérke anyuja

2012. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan íz, amiből a HIPP-et szereti, van, amiből mást. Ki kell tapasztalni :-)) Őszibarackból pl a Kecskeméti a kedvenc.
2012. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!