Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hanna név nektek tetszik?

A Hanna név nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Nyáron fog megszületni.
2013. febr. 6. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem (személlyel kapcsolatos negatív benyomás).

Meg hát mostanában eléggé gyakori. =) Engem zavarna, mást meg nem.

2013. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Kb. 1 millió van már belőle, ezért nem adnám.

-Hanna!!.. és vagy 5-6 gyerek figyel az oviban. Amúgy nekem közömbös név.

2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de sajnos, tucatév lett, így a nyáron születőnknek nem feltétlenül ezt a nevet fogjuk választani. Valami ritkát, de nem idegenhangzásút szeretnénk.
2013. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvencem volt ez a név kb 20-22 évvel ezelőtt. Egy norvég családregény öreg, gonosz, csúnya boszorkányát hívták így. Akkor azt mondtam, hogy a lányom biztos Hanna lesz. :)

Aztán amikor terhes voltam már eszembe sem jutott ezt a nevet adni, mert bár még mindig nagyon tetszik, nem akartam szaporítani a Hannák sorát.

2013. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én imádom,így hívták volna a babámat,de kisfiú lett.
2013. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat Hannának hívják. Jó pár évvel a születése előtt láttam egy filmet, amiben a főhősnőnek ez volt a neve. Annyira beleszerettem a filmbe és a nő karakterébe is egyaránt, hogy akkor eldöntöttem, hogy ha lesz egy lányom, Őt Hannának fogják hívni. Amikor várandós voltam és kiderült, hogy lány, természetesen egyértelmű volt, hogy Hannának fogjuk nevezni, mint azt már korábban meg is beszéltük a férjemmel. Onnantól kezdve úgy beszéltünk hozzá már a pocakban is, hogy Hannának szólítottuk. Majd elszörnyedve láttam/hallottam, hogy körülöttem minden második gyereket Hannának neveztek el ... Szomorú lettem mert én annyira akartam ezt a nevet, ugyanakkor borzasztóan zavart, hogy lassan minden gyereket így neveztek el. Fontolóra vettük, hogy választunk egy másik nevet, végül a férjem beszélt le róla. Így Hanna lett. :) Nem bántam meg, hiszen imádom a lányomat és a nevet is. De engem is zavar, hogy ennyire felkapták!
2013. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen sajna nagyon gyakori lett, pont azért, mert nagyon szép :)

De én is így jártam, 18 voltam, amikor eldöntöttem hogy ha lányom lesz Majának fogják hívni. Eltelt 10 év, és már útban volt a cicám, le is szögeztük a Maja nevet, erre elkezdetek sokasodni, olyannyira, hogy mikor megszületett, 2 nap múlva kaptam a kórházban egy szobatársat, és az ő kislányát is így hívták :(

Bele sem merek gondolni, mi lesz az oviban :( Elkeseredtem tőle... :(

2013. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Minden 2. gyereket így hívnak, jobb lenne számozni inkább....
2013. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az èn kis(nagy)lànyom Jùlia Hanna 9 èves, az oviban o volt az egyetlen Hanna ès Jùlia sem volt tobb.
2013. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi is el akartuk kerülni,h tucat neve legyen,már megszületett a mi kislányunk,nem Hanna lett,de a szomszédban+a rokonságban van 3 is.A NET-en néztük a 100 leggyakrabban adott lányneveket pár évre visszamenőleg,az alapján választottunk egy nem túl gyakori nevet.
2013. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!