Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen másik keresztnév illik...

Milyen másik keresztnév illik a Karen keresztnévhez?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm kislányát Karennak hívják, és a név nagyon megtetszett, szerintem különleges. Milyen keresztnév illene hozzá, ha a születendő gyerekemnek ezt adnám?
2013. febr. 6. 23:30
 1/8 anonim válasza:
34%
Ne haragudj, de nem értelek. Ez nem Amerika. Ezért a névért hidd el, hogy csúfolni fogják majd azt a gyereket...
2013. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
Anna esetleg?
2013. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Csakis valami hasonlóan külföldies hangzású.
2013. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg valami hagyományosabb... És nem tudom miért csúfolnák? Elég sok idióta nevet adnak ma a szülők, nem fog senkinek lassan szembetűnni.

Dóra, Lilla, Fanni, Barbara, Rebeka. Ezek szerintem mennek hozzá.

2013. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem nem csúfolják az angolos hangzású nevekért, mert azok menők.

Trendik az amerikai, angol dolgok, ez az én időmben is így volt. Angolórán ugye a nevünket is angolul mondtuk, a tanárnak és a többieknek nem Jutka voltam, hanem Judy.

Én imádtam, és a többi gyerek is a saját nevét angolul.

Szóval én nem hiszem, hogy a Karenért csúfolni fogják.

Sőt, szerintem a Dzsesszikákat, Tifanikat, Vanesszákat sem, sőt, menőnek fog számítani a nevük.

2013. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Sőt, erről jut eszembe, három olyan ismerősöm is van (illetve kettő már csak volt ismi, hiszen velük már nem tartom a kapcsolatot), akik a nevüket angolosan használják.

Kettő ezek közül József, de úgy érezték menőnek, hogyha Joe-nak, ill. a másikuk, ha Josie-nak szólítják őket.

Ezt a Joe nevű fickót a mai napig ismerem, ma már harmincas, mégis így hívják a kollégái, haverjai is, mert a Józsefet nem szereti.

Érdekesmód a harmadik ismerősöm, egy lány, akit a Johanna névre kereszteltek, volt kolléganő, ő is a Josie (Dzsozi) nevet érezte megfelelőnek a maga számára.

Tehát igenis menő dolog az angolos név.

2013. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Karen... Annabella, Azmaret, Bernadett, Elizabet, Izabella
2013. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Emma!
2023. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!