Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen légzésfigy...

Van valakinek ilyen légzésfigyelője?

Figyelt kérdés

[link]


Nekünk ilyen légzésfigyelőnk van, és arra lennék kíváncsi hogy másnak hogy működik. Amikor nincs senki a szobába a babaőr beszokott kapcsolni néha, és csak susog. Többször is. Mint amikor van valaki a szobába. Baromi aggasztó, már minden megfordult a fejünkbe mert általában ilyenkor fel is ébred a kisfiam. Másnál is van ilyen jelenség?


2013. febr. 7. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a szülői adapternél volt párszor ilyen, de aztán elmúlt, az érzékenységen kell azt hiszem változtatni. Az én lányom sosem kelt fel rá. Pár hónapja, volt 1 nagyobb vihar, akkor elment az áram, és valamiért a szülői rész tönkrement, vettem újjat (mármint csak a halélgatót, nem teljese készüléket) és ugyan olyan... szerintem állíts az lrzékenységen...
2013. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen nekünk ilyen, van és a susogás akkor van, amikor csak mocorog a lányom, vagy valami zaj szűrődik be hozzá, vagy valaki jön-megy a szobában.

Úgyhogy amikor elkezd susogni, akkor szoktunk fülelni, hogy sírás lesz-e belőle, vagy csak fészkelődik, forgolódik. Én szeretem, hogy ilyen...

2013. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szülői egységen nincs érzékenység, ami pedig a kiságyban van, ott 5ösre van állítva, mert 1esen folyton beriasztott.
2013. febr. 7. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg 3-ra kell állítani, az is a gyári beállítása, csak akkor kell hozzányúlni, ha téves riasztások vannak. Úgyhogy mi nem is állítottuk el, kezdettől fogva 3-ason van. Próbáljátok arra állítani, lehet akkor kevesebb susogás lesz.

2. voltam

2013. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a mocorgásra kezd el susogni. Lehet, hogy nem arra ébred fel a kisfiad, hanem már előtte forgolódik, nyöszörög és ezért susog.
2013. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem mocorog mert benézek rá és meg sem moccan.
2013. febr. 7. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyu! Szellemek tuti nincsenek a szobába, ha erre gondolsz! De ha ennyire aggaszt, zavar, akkor ha közel van a szobája a tiétekéhez, akkor ne használjátok a szülői egységet, csak a babáét... Ott akkor is fog sivítani, ha bármi gond van, azt meg, ha felkel, hallod, ha tényleg nem nagy a távolság!
2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy szobában alszunk a picivel. Csak akkor használom a bébiőrt ha kimegyek a konyhába, de akkor muszáj mert tuti nem hallanám ha felébred.


Tegnap beszéltem az egyik barátnőmmel, nekik a 401es modelljük van, de mondta hogy az ő bébiőrjük is besusog. Szóval ez megnyugtató. :)

2013. febr. 8. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!