Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy nem tudjuk eldönteni mi legyen? A férjem mielőtt megszületett volna a kicsi kincsünk külföldön dolgozott! Keresett 250-300 e ftot én meg 80-at! Most itthon dolgozik keres 140 ezret én meg kb 55 ezret kapok! Most azon gondolkozunk vissza mennyen-e külföldre? Nagyon bánt,hogy nem tudunk mdent megadni a picinek amit megérdemelne! Így olyan 30-40 ezrünk marad ha rezsi,kocsi,számlákat és minden kifizetünk! Viszont félek egyedül itthon maradni mert sajna voltak gondok a kicsivel! Légzéskimaradás ilyenek! Ha a párom elmegy akkor se kocsi semmi! Így még ha beteg lesz ügyeletre sem tudunk menni! Mit tennétek? Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 7. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha beteg lesz, akkor kihívod a mentőt. Kötelesek kimenni, nem fogják azt mondani, hogy nem sürgős eset.

Egy csecsemőt/kisgyereket mindenhol rögtön, azonnal el kell látni.

Annyi az egész, hogy nem az ügyeletet hívod fel, hanem a mentőket.

Ha anyagilag úgy látod, hogy jobb lenne, ha kimenne, akkor hajrá.

Rengeteg család él így.. az én férjem lassan 7 hónapja van Afganisztánba. 1,5 éves a lányunk.

2013. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj te szegény! Nagyon sajnálom,hogy ennyi időt külön tölt a családotok! De ez a baj ma a francos anyagiak!
2013. febr. 7. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben inkább nem szeretném, ha külföldre menne, de gondolom ez beállítottság kérdése. Lehet, hogy ez nem jó, de én szeretem, ha a férjem a közelemben van, olyan biztonság érzetet ad. Én azt hiszem inkább minden mást megpróbálnék, és csak ha már tényleg nincs más út, akkor a külföldi munkát. De én nyámnyila vagyok, és nagyon szeretem a biztonság érzését.
2013. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy én is ilyen élős anya vagyok főleg mivel volt vészhelyzet már a kicsi életében sajnos! Köszi
2013. febr. 7. 16:17
 5/11 A kérdező kommentje:
félőset akartam írni nem élőset!:)
2013. febr. 7. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra nincs esetleg lehetoseged, hogy kimenjel vele kulfoldre?
2013. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

A ferjem katona. Hozza vagyok szokva. Most par hete bevetesen vannak. Kisse idehorlo, hogy mi lehet vele, mert ugye nem lehet oket utolerni. Meg 1,5 honap es hazajon.

Majd 6 honap es ujra elmegy, csak most majd amcsikoz tovabbkepzesre.

Persze ez attol fugg, hogy lesz-e valami gond Afganisztanba vagy nem.

Ha igen, akkor mennek bevetesre (harcolni..)


Sajnos ez van. O ezt a hivatast valasztotta..

2013. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát arra nincs lehetőség,hogy mi kimenjünk! Az én párom is katona akart maradni, de ezek szerint jó,hogy nem! Vagyis én örülök! De téged sajnállak nagyon! Szörnyű lehet ez,hogy semmit nem tudsz róla!
2013. febr. 7. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Férjem januárban ment ki Franciaországba.Van 1 10 hónapos kisfiunk.Sajnos muszáj volt,mert albérletben élünk a rezsi is rengeteg.Itthon nem nagyon volt munkája(építőiparban van) én kevés pénzt kapok.Még bírjuk kint marad,de őszintén én már most mondanám,hogy jöjjön,nem bírom.Rettentően hiányzik és nagyon rossz egyedül meg ugye semmit nem lát a babánk fejlődéséből.Mióta kiment,a kisfiunk felült,elkezdett mászni,felállt,már tesz pár lépést,ha fogom a kezét,van 5 foga:):):) Nagyon rossz neki és nekünk is,de a pénz az úr,sajnos!
2013. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénz mellett panaszkodsz,hogy nincs mindene meg a kicsinek?! Mi 100ból élünk hárman és igyis mindene megvan neki.Rezsi 50 és a többi marad kajára stb-re...Egyébként ha ennyire kevés a pénz,menjen ki.Ügyeletre a mentő is beviszi a picit,meg vesztek max még egy kocsit.De nem valami családbarát a külföldi munka.Én nem küldeném ki páromat mindaddig,amig enni van mit.Az hogy nem lesz márkás ruhája a kicsinek vagy nem tudjátok minden héten játszóházba vagy akármerre elvinni,az nem hiszem hogy akkora baj lenne.Rengeteg gyerek nőtt fel boldogan minden luxus nélkül.
2013. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!