Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fagyasztott gesztenyét higy...

A fagyasztott gesztenyét higy készítsem el?

Figyelt kérdés

Majdnem 8 hónapos a fiam,vettünk mélyhűtött cukrozatlan gesztenyét,de nem tudom mivel és hogyan adjam neki.

Tud valaki segíteni?


2013. febr. 7. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Gesztenyés alma


Hozzávalók:


5-6 szem gesztenye

1 alma


Elkészítés: A meghámozott gesztenyét 10-12 perc alatt puhára főzzük. Az almát megmossuk, meghámozzuk, majd kockára vágjuk és megpároljuk. Az így előkészített hozzávalókat összeturmixoljuk (vagy villával összetörjük

2013. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, mobilról küldtem.. Szóval "hogy" ? :)
2013. febr. 7. 17:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sajnos az almára allergiás..

Amúgy csak vegyek ki egy darabot a fagyóból és kiolvasztva turmixoljam össze valamivel? Mi illik hozzá?

Tejterméket sajna nem ehet még 1 éves koráig..

2013. febr. 7. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak ki szoktam engedni és kész! Banánnal kevertem már neki!
2013. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, süsd, vagy főzd meg, turmixold össze húsival és krumplival, pici fruktózzal,esetleg tápszerrel, ha túl sűrű, és máris kész a gesztenyés hús, krumplival:)A gesztenyés húst bármilyen körettel adhatod, így variálhatod... Vagy olyan gyümölccsel amit ő szeret,és amihez megy, meggy pl...És akkor uzsira adhatod is!
2013. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!