Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott anyatej szaga más?

Fagyasztott anyatej szaga más?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt -18 fokra lefagyasztott anyatejet engedtem most fel és ha nemis büdös, de mintha lenne valami illata. A frissen lefejt teljesen szagemntes volt, ennek van egy olyan tápszer bukéja (aki szagolt mindkettőt, tudja hogy értem, a tápszernek van egy jellegzetes fehérjés illata)

Ez normális vagy kuka az egész?

A babám megitta, de eléggé fintorgott...

Nem szeretnék romlottat adni neki, csakhogy elment a tejem, a fagyó meg tele pohárkával...


2012. nov. 23. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, más.

Az enyém is fintorgott neki egy ideig, de aztán megitta. Én főleg éjjelre tartogattam, mert félálomban jobban elfogadta.

2012. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen más. Én sosem szerettem semmit fagyasztani, dehát anyatej az más, és ki tudja meddig tart.

Eleinte azt hittem, hogy mániázok, de férjemmel csináltunk letakart szemes mintát, és tudtam melyik volt a fagyasztott. Szerencsére volt annyi, hogy amit fagyasztottam, hiába lett, nem is tudtam volna nekiadni. Ill. férjem adta, nem volt gondja a picinek.

2012. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor odaadom neki, de szerintem kész tápszerrel felesben, úgy kisebb lesz az ellenállás :)

köszi

2012. nov. 23. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy más, szerintem undorító, és gyomorforgató, de mivel, már korábban tájékoztattak, hogy ilyen lesz, és adjam csak oda bátran, hát odaadtam. A szeme se rebbent a babámnak, benyakalta! :-D
2012. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
borzalmasan büdös. Nem is szívesen adtam, de nem is kellett neki.
2012. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ha felesben adom összeöntve a tápszerrel akkor lenyomja, így akkor marad ez a verzió

van egy halom

köszi a válaszokat

2012. nov. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!