Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog már lassan 6...

Normális dolog már lassan 6 hónapos kislányomtól?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek ,mert úgy érzem nem bírom tovább!Biztos a foga de,hogy ennyire?Egész nap üvölt, ha nincs a kezembe talán ha 10 percet el van egyedül ez 2 hónappal ezelőtt nem így volt!Most is 20 percet volt fent és már kezdte aztán annyira sírt.hogy elfáradt és elaludt.Nem tudom egész nap tartogatni,vagy vigyem el orvoshoz lehet valami más baja is?de eszik ,nevet ha kézben van!Valaki aki ugyan ilyen cipőbe jár?hogy viseli és aki járt meddig tart?előre is köszönöm

u.i nappal 40 perceket alszik


2009. szept. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna a kérdést, 6 hós kisfiam ugyanezt csinálja 3-4 napja, alig bírtam vele, most már jobb egy fokkal, tegnap meg hasmenése volt, lehet mégis a foguk, másra nem tudok gondolni mert amúgy semmi baja, de az ínyén semmi változás
2009. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tudod felveszed azt kész.. Enyém is ezt csinálta egy két hétig azt abbamaradt.. Lehet tényleg a foga jön, de az is lehet szeparációs szorongása van.. lényeg próbálj megnyugodni különben megérzi, tesz rá egy lapáttal és megbolondulsz..Ha nagyon sir ülj le mellé fogd a válladhoz és csititgasd.. Nálam ez vált be és nem kellett cimbálnom..
2009. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam ezek a lépések lennének: tuti nem éhes, szomjas, nem fázik és nincs melege, szóval az alapok. Nem kakis egyebek, bár attól ennyire nem üvölt. Nem beteg. Na és ha ezzel megvagyunk, akkor jön az, hogy kezd rájönni, hogy mekkora hatalom van a "torkában", ugyanis ez pont ezekre a hónapokra esik. Nekünk 4.5 hónaposan kezdődött, addig szépen aludt, evett, játszott, játszottunk, aztán egyik hétről a másikra nem volt hajlandó aludni. De ez a játéknál is kijöhet, ahogy nálatok. A lényeg, szép következetesen megint meg kell neki tanitani, hogy legyen el egyedül, és mindeképp maradj higgadt, mint akit egyáltalán nem érdekel, hogy üvölt, és ne ugorj 1-2 perc után sem (pláne ne előtte)!! Kicsit játszogass vele, de ne az öledben legyen, mutasd meg neki, majd szépen menj odébb, hogy lásson, de egyedül legyen. És mindig kicsit többet. Közben beszélhetsz hozzá, énekelhetsz, hallgathattok zenét, mesét mondhatsz, stb, de ne folyton azt se. És nagyon figyelj, mikor kezd elfáradni, nehogy túl húzza magát, akkor rögtön zsupsz kezdődjön az elaltatós ceremónia (nem tudom, hogy altatod, én kiságyban). Nekünk úgy van, hogy eszik, utána játék, és az evés kezdetétől nézve kb 1 1/4 órával később elálmosodik, akkor teszem le aludni (5 hónapos). Viszont nálunk azt csinálta, hogy egyszer csak nem volt hajlandó aludni, én az Aludj jól gyermekem könyv alapján szépen "visszaszoktattam". Már 1 órát is üvöltött akár a fáradtságtól, most meg általában szépen elalszik, max 10 percet sirdogál, de akkor is bemegyek megnyugtatni. Szóval nálam tényleg az vált be, hogy nem ugrom rögtön, nem húzom fel magam rajta, ha üvölt 2-3 percet. Sok sikert!
2009. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. Azt elfelejtettem, hogy szerintem attól még, hogy a foga jön, nem szabad megszoknia, hogy akkor folyton kézben van. Ha tényleg a foga jön. Persze, csillapitsd neki valamivel kicsit, tutujgasd, de ne kenj rá mindent arra, mint én, hogy most azért kibirhatatlan, mert a foga jön. Miért, kézben nem jön a foga, hogy rögtön elhallgat?? ;)
2009. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!