Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot, paprikát mennyi...

Paradicsomot, paprikát mennyi idősen adtátok a babának? Mivel adtátok? Leturmixoltátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hónapos,mostanába fog kapni paradicsomos babakaját,mert van neki.Védőnő adott hozzátáplálásról táblázatot,elvileg eheti már.Egyébként én jól megpárolnám vizben majd turmix.
2013. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Paradicsom nagyon allergén Magyarországon adják ugy látszik egész pici korban. Én egy éves kor elôtt semmiképp nem adnám. Paprikát nyolc hónapos kor után. Nekem tíz hónapos a babám de én még nem adok paprikát. mert dilemmában vagyok szerintem a paprika fôve nem túl finom,megrágni meg még nem tudja.

Attol hogy a bébi étel gyártók csinálnak egész piciknek paradicsomos, tejszines meg ki tudja még milyen ôrültségeket az még nem azt jelenti hogy a baba azt eheti. Sajnos az üzlet mindennél fontosabb, mert minnél nagyobb a választék annál többet lehet eladni.

2013. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 shona ***** válasza:
paprika:tetemes C-vitamin tartalmu.foleg nyersen,de fove is fogyaszhato.csecsemoknek egyaltalan nem,de kisgyermekeknek adhato.paradicsom:igen ertekes C-vitamin tartalma nagy,ezenkivul sok cukrot es szerves savat tartalmaz.kis csecsemok is fogyaszthatjak nyersen vagy fott allapotban(paradicsomle,paradicsomos burgonya,paradicsomos tok stb.)parile:az erett hibatlan parikat megmossuk,forro vizbe martjuk,igy aheja is konnyen lejon.szitan atnyomjuk.keves citrommal izesitve vagy anelkul adjuk.fincsi ital3-4hotol adhato.jo etvagyat!
2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!