Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy telik egy nap?

Nálatok hogy telik egy nap?

Figyelt kérdés
Első gyermekes szülő vagyok és persze tudom, hogy mindenkinél más lehet, de nálunk sokat alszik a kislányom, és ez zavar. 2 napja jöttünk haza, és ha valaki a sárgaságra gondolna, azon már átestünk, még a kórházban. Lehet, hogy csak ilyen a természete?
2013. febr. 9. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon örülj neki :). Ilyenkor még jóformán csak esznek meg alszanak.
2013. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki.


nekem föleg elsö lányom aludt egésznap. volt hogy csak 2 órát volt fent egész nap és éjszaka is jól aludt, persze közben 4 óránként kelt enni, de rögtön vissza aludt. ez az elsö 6 hétben volt.

Második is tudott egyhuzamban 6 órát is aludni.

2013. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes,hogy egy 4-5 napos baba nagyon sokat alszik!Örülj neki.Ilyenkor még ez a feladatuk,jóformán esznek-alszanak.Még most ez lesz egy darabig,aztán majd változik,még csak most jött ki az anyaméhből,nem tudom mit vársz tőle:D :)

Gratulálok a babához!

2013. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen 2-3 hónapos kóráig ki tarthat az én kislányom 6 hónapos, minden évés után alszik kb. 1 órát délután 3-4-et este pedig 9 kor fekszik, és reggel 8 körül kell. Ők az alvástól fejlődnek, de pihend ki magad mert majd nem sokára lesznek a huzzos éjjszakák, meg nappalok ! :)
2013. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
az első 3 hét nekünk is ilyen volt, aztán jött a hasfájás és 2 hós koráig sokat volt nyűgös, keveset aludt. Éjjel is sokszor kellett hozzá kelni etetni. 2 hós kora óta éjjel csak egyszer kér enni, most 3 hós és még mindig ez van. Én azt vettem észre hogy folyamatosan változik az, hogy hogy telik egy nap. Amikor már kezdek megszokni egy rendet, akkor változtat vagy az evési, vagy az alvási szokásain és újra össze kell rázódnunk mire megértem több nap nyűglődés után, hogy mit akar máshogy :)
2013. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom kihasználni a helyzetet! :)
2013. febr. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!