Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy telik nálatok a karácsony?

Hogy telik nálatok a karácsony?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok , kiknél mik a szookások... 23-tól 26-ig , irjátok le , mikor hogyan s mit csináltok..:)
2010. okt. 15. 11:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Nálunk a következőképpen :

23.: bevásárlás , ajándékcsomagolás , és nagytakaritás.

24 : reggel : behozzuk a fát (nekünk a szomszédba van egy bolt , ahol árulnak fákat , és csak 24. reggel szoktuk behozni) ebéd (nálunk az ebéd , eléggé egyszerű , inkább az ünnepi vacsira fókuszálunk) és ebéd után , ugye sütés főzés....aztán tusolás , felöltözés..és eggyütt feldíszitjük a fát....fél 7kor (általában) vacsi , aztán , odamegyünk a fához..csillagszóró , szép zene , és kibontjuk az ajándékokat..utánna beszélgetünk , tvzünk , és élvezzük h eggyütt a család :)

25.: itthon , együtt

26: az egész nagy család összegyűlik , ebédelünk , és ajándékozás..

2010. okt. 15. 11:29
 2/25 anonim válasza:
60%
Nálunk lassan
2010. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire részletesen most nincsen időm leírni, de az mindent elárul, hogy már nagyon várom:)Szeretem, hogy együtt a családom, imádom a karácsony illatát, a csillogást stb...
2010. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Énis iszonyatosan várom máár :)
2010. okt. 15. 13:11
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem írom le részletesen...


23-semmit nem csinálnuk, esetleg takarítás

24- fadíszítés, ajándékosztás, én megkapom a szülinapit is

25-pihi

26-pihi

2010. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

23-Örülök, mint majom a farkának, hogy 22.-én kikaptuk a szünetet, és, hogy másnap Karácsony :D

24-Anyu feldíszíti a fát, pihenünk, társasozunk, vagy valami ilyesmi, kibontjuk az ajándékokat, este vacsora

25-26-Átlagos nap, suli, munka nélkül :D

2010. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

23. ha van valami ajándékcsomagolás, vagy ügyintézés, akkor abban segítek anyának.

24. anya főz egész nap, én felállítom-feldíszítem a fát, meg neki segítek. Apa és a testvéremék pedig csak azt csinálják, amit akármelyik másik nap, mert igazából mindenkit hidegen hagy ez az egész ünnep, és csak a stresszt meg a költekezést látják benne.

Négy óra, vagy fél öt felé ünnepi vacsora, előtte megjön a nővérem, akkor általában már vele szoktam lenni. Vacsora után ajándékot bontunk, és mindenki megy a dolgára...

25. Normálisan is megnézem az ajándékaimat, eljátszom velük, kipróbálom őket, és megeszem az előző estéről megmaradt sütiket :)

26. már teljesen be vagyok zsongva, mert általában ünnepek után rögtön mehetek a legjobb barátnőmhöz, illetve ő jöhet hozzánk, akivel nagyon távol élünk egymástól, így ritkán találkozunk.


13,5/L

2010. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

am énis 13/L vagyook :D

2010. okt. 15. 14:48
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyira várom már!!!!! Legszivesebben mindent feldiszitenék már most


amúgy:

23: Készülődés

24: Fa diszités,este templom aztán irány haza a fa alá az ajándékokért :D

25. Pihi

26pihi

2010. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jajj énis :) De már "csak" bő két hónap , és ittvan a Karácsony :)

Amugy mi mikulás után kezdjük a "karácsonyi készülődést"..

ajándékokat megvesszük..összeállitjuk az ünnepi menüt..előkeressü/megvesszük a díszeinket...

nagyn nagyon várom már :)

2010. okt. 15. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!