Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti rendelnétek babátok első...

Ti rendelnétek babátok első szülinapjára fényképes meghívót teszveszről, vateráról?

Figyelt kérdés
Jövőhónapban lesz a kicsikém 1 éves. Szeretnék különleges meghívókat. De nem tudom megéri e, azt kapnám vajon amit szeretnék? Kis faluban lakunk, itt nem csinálnak ilyeneket, útiköltséggel pedig drága lenne. Ezért gondoltam vaterára. De nem túl nagy a kínálat. Szerintetek?
2013. febr. 9. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Bulit se csinalnek egy 1 evesnek. Minek? A csaladot hivnam meg, azt meg szemelyesen.
2013. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
4 ember jön. Kereszt szülők , mama, papa. Minek? Attól mert egy éves még érezheti jól magát. Lesz egy tortája, hallgatunk zenét. Nem nagy bulira gondoltam. Ezért fontolgatom a fényképes meghívót, az egyedi lenne és olyan személyes. Emlék a mamáéknak és keresztéknek. Szerintem ebben semmi túlzás nincs.
2013. febr. 9. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom mire gondolsz de a helyedben kiválasztanék egy képet a gyerekről,digiset.Tennék rá szuper szülinapos díszítést.Előhívatnám 40 Ft / db ,még postával sem drága.Ha kész a hátuljára pedig a gyerek kézlenyomatát rányomnám és a nevében írnék rá pár személyes sort. Ez nem nagy meló és olcsó,de mégis nagyon személyes és a meghívottaknak is emlék.

[link]

11x15 ös kép 49 Ft ,20 db 1000 Ft posta max 500


Ha gondolod szívesen segítek a képet megszerkeszteni.

2013. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet.
2013. febr. 9. 14:52
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem jó 5 let ,mi is ünnepeltünk és az egyévesem is boldog volt ,mert ott volt akiket szeretet és a felnőttek is jól érezték magukat.

Szép tortája volt. Nálunk minden családtagnak kijár a tisztelet, összegyűlik a család. Miért pont a legbecsesebb maradna ki ebből.Ne hidd hogy nem értékeli.Az Ő életében ez ugyanolyan fontos mint egy 5 évesében,lehet nem érti miről van szó ,És?

2013. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én vettem a tescoban bulimeghívót. 10 darab volt egy csomagban, meghívóval együtt.

Kb. 500 forint se volt.

Ezeket kitöltöttem a család részére és elküldtem nekik postán.

Max. durván 1500 Forintot szántam erre. Vettem még díszítést, azt megcsináltuk a lányunk születésnapjának a reggelén.

2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Ő az életem! Igenis meg szeretnénk ünnepelni, hogy ő van nekünk és szeretjük! :) Nem az ajándékokról szól természetesen.
2013. febr. 9. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is díszítettünk,vettem krepp papírt és színes lapokat ,lampionok és füzérek voltak...meg lufik
2013. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
én nem csináltam ekora feneket,a lányom szülinapjábol még egy éves szülinapján sem ,felhivtam anyukámat hogy mikor tudnánk átmeni ,szülinapozni és kész.
2013. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
viszont sok-sok szép képet vitünk anyukámnak ,az 1 éves kislányrol .
2013. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!