Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szlovákiai anyukák! Jár még...

Szlovákiai anyukák! Jár még az egyszeri támogatás a 2013-as évben? Hol, hogyan és mikor kell kérvényezni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Nem találtam neked olyat ahol 2013-ról irnának. Szerintem ha változás lenne akkor fent lenne már a neten. Ezen az oldalon fent van az összes kérhető támogatás. Úrad práce, rodiny a soc.veci - itt kell kérvényezni. Szülés után kell kérvényezni, a magasabb összeget 678 vagy mennyit, azt 28 nap után lehet csak, a 151-et azt mindjárt le lehet adni, ezt biztosan nem veszik el, ez mindig is volt. De nem hallottam hogy a magasabb összeget elvennék, esetleg annyi hogy nem adják pl. a 3 gyereknek már. Én még kaptam 2010-ben a harmadik gyerek után is.

2013. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!