Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le tudnatok nekem irni az...

Le tudnatok nekem irni az osszes novekedesi ugras idopontjat? MIKOR VAN AZ ELSO? Hany hetesen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
3.hét, 3.hónap, 6.hónap
2013. febr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és 6 hetes.
2013. febr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de ezek nem azt jelentik h pontban akkor hanem h körülbelül akkor lesz

pl lehet h nálatok 7 hetesen lesz vagy 5 hetesen az első

2013. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja és az is lehet h kimarad valamelyik vagy észre sem veszed mert olyan aprócska lesz


vedd figyelembe h mindegy gyerek más ütembe fejlődik

fontos az is h hány hétre született fiú vagy lány mekkora súllyal született a szülök milyen ütemben fejlődtek gyerekként stb


pl nálunk anyai ágon mindegyik lány gyerek nagyon hamar beszélt :-) 1,5 évesen már tisztán szépen folyamatosan

2013. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 4,5 hetesen kezdődött a növekedési ugrása ,majd tartott majdnem a 7.hétig. Majd 3 hónapos kora előtt kezdődött és megint 2 majdnem 3 hétig tartott.
2013. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekünk az első 2 hetesen volt, aztán a 3 hónapos volt még látványos, a kettő között észre sem vettem hogy lett volna ugrás. Anyatejes a babám és nem mérem mennyit eszik, gondolom ezért sikerült észrevétlenül túlesni rajtuk.
2013. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!