Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babamnak 2 honapja...

7 honapos babamnak 2 honapja lovettuk ki a fulet es 2 napja begyulladt az egyik ful? .

Figyelt kérdés
Gennyes veres valadek jott a lyukbol, igy en rogton kivettem a fulbevalot. Masnap felhivtam a kozmetikust, aki csinalta, es azt mondta, hogy nem kellett volna kivennem, igy is lehetett volna apolni. En ket napra ra megprobaltam visszatenni a fulbevalot, de nagyon sirt a kislanyom, es ver is jott a fulebol. Nem akarom most mar eroltetni, de mit lehetne csinalni, hogy mikozben lehuzodik a gyulladas, ne nojon be a lyuk?
2013. febr. 10. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha ilyen friss még a lyuk, ha nincs benne, be fog sajna forrni, nem tudsz vele mit csinálni :(
2013. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tényleg kár volt kivenni a fülbevalót..

mielőtt benőne a luk, próbáld mg óvatosan visszatenni

előtte fertőtlenítsd le a fülét is és a fülbevalót is gyógyszertári alkohollal

akár sikerül visszatenni, akár nem, naponta többször alkoholos fültisztítóval kend körbe a lukat (elöl-hátul)

ha benőtt a luk, akkor várd meg, míg begyógyul és utána újra kell lövetni.

2013. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kar volt kivenni. A lányomnak is begyulladt., a gyerekorvos irt fel egy Bactroban nevű kenőcsöt. Azzal kellett kenni, és ugy forgatni. Nagyon gyorsan meggyógyult neki.
2013. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kivenni, de most már mindegy. Ne akard visszatenni, mert már tuti elkezdett benőni. Várd meg míg begyógyul, és lövesd újra.
2013. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen mar nagyon banom, hogy kivettem. De megis kb mennyi ido alatt no be a lyuk? Par nap alatt is? Annyira hulye vagyok, hogy nem gondoltam erre, tok ideg vagyok magamra. Ha latom ,hogy mar nincs gyulladasba a fule, akkor megprobaljam meg betenni, vagy inkabb ne kinozzam szegenyt?
2013. febr. 10. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt is, a lányomnak nagyon gyorsan benőtt. Ujra kellett lövetni neki.
2013. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát viszonylag friss volt a lyuk, és gyulladt is, sztem pár nap alatt benő. A lányomnak 1 héttel a kilövés után kiesett az egyik, éjszaka, és reggel már nem tudtam betenni.
2013. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es semmilyen midszer nincs, amivel meg vissza tudnam tenni neki? Ma megprobaltam, felig bement neki, de nem ment at. Szegeny nagyon sirt, es nem akartam kinozni tovabb. Nincs valami, amivel jol fel lehetne puhitani es esetleg konnyebben atmenne?
2013. febr. 10. 22:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek sikerult visszatenni a fulbevalot. Furdes kozben jol atdorzsoltem a fulcimpajat, aztan mivel jol kiazott, utana sikerult nagy nehezen beletenni. Nem sirt, igy gondolom nem fajt neki. De nagyon ovatosan csinaltam es nem is verzett:)
2013. febr. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!