Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gymorgyulladas utan mennyivel...

Gymorgyulladas utan mennyivel lehet ujra tapszert innia a babamnak? 11 hos. Fog meg hanyni?

Figyelt kérdés
mar egesz jol van 5 napja nem hanyt de meg dietazik rizslet es zoldseg levest meg almat banant kap ja meg margarinos kenyeret.De felunk hogy ha hetfon megprobalunk neki ujbol tapszert adni megint hanyni fog.allitolag a guslevestol betegedett meg nem a tapszertol.
2009. szept. 5. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem fog belöle kijönni a tápszer. Nekem két éve gyomorhurutom volt, napokig nem tudtam megenni semmit, de egy hét mulva már semmi bajom nem volt. Amiket most eszik neked, azzal nincs probléma gondolom. Elöször csak kevés tápit adj neki, és akkor meglátod, hogy hogy reagál rá. De szerintem nem lessz semmi gond.

2009. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat remeljuk .koszike. minden jot.
2009. szept. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!