Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiváltsam a tízórait is?...

Kiváltsam a tízórait is? Egyáltalán jól csinálom?

Figyelt kérdés
Kisbabám 7 hónapos lesz. Ebédre zöldség-gyümi-7gabonás pép kombinációt kap, uzsira sinlac pépet hol simán, hol gyümivel, vagy csak gyümölcsöt vagy zöldség-gyümölcsöt. Utána már nem kér cicit. akkor most jöhet a tízórai kiváltása? Mit adjak neki? Rizspépet meg hasonlókat kaphat, az végülis miért jobb mintha csak gyümölcsöt kapna?
2013. febr. 11. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bele szólni akarok de szerintem ráérsz még a 3. kiváltásával. Én most akarom 10 hónaposan kiváltani a 3.at mert éjjel kel enni, már nem elég neki szerintem a kettő kiváltás. Tényleg úgy csinálod ahogy szeretnéd, de nekik még fontos a tej.
2013. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,ezért is írtam ki a kérdést,bizonytalan vagyok. Az én babám is egyszer eszik éjjel!
2013. febr. 11. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám tápszeres! Ő napi 4-5x eszik. 6 hónapos, De én a tízóraira mindig a gyümölcsöt ajánlom és adom, Ebéd a főzelék nálunk, és uzsonnázunk tejpépet mindig más ízt, néha gyümölcs, krémturó egy kis piskotával, keksz, A reggelije még tápszer meg a vacsi is. ( Én inkánn a mi napi rendünket írtam le mint tanácsott )
2013. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok amúgy én is úgy csinálom ahogy az 2.hozzászóló leírta. mi is tápszeresek vagyunk amúgy.
2013. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!