Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egész napom csak az altatás...

Az egész napom csak az altatásból áll? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Második baba,így mondhatom van némi tapasztalatom, de egszerűen nem tudom most mit csináljak.

5 hónapos elmúlt alányom, és egyszerűen már totál kivagyok. Az még oké,hogy nem akar egyedül elakudni a ksiágyban. De az már nem jó,hogy az altatási idő egyre hosszabbra nyúlik. Eddig kivittem babakocsiban max 5-10 perc és aludt, tegnap már 40 percig kellett tologatni,pedig a szeme majd leragadt, és aludt 10 percet. Ez megy napok óta több,mint félóra altatás és alig alszik valamit. Arról már nem is beszélek,hogy éjszaka legalább10 -12 alkalommal ébred.

Mit csináljak? Már teljesen tanácstalan vagyok.


2013. febr. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarhatja a fog vagy valami? nálunk is ilyenkor lényegesen kevesebbet aludt.
2013. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy jobban bírja, nem fárad el olyan hamar, mint eddig?

Lassan forog ide-oda, érdekli a körülötte lévő világ, lehet most kevesebb az alvásigénye.

Próbáld ki, hogy nem a megszokott időkben rakod le (kivéve este, az nálunk is szent dolog volt), hanem figyeled, mikor fárad el.

2013. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De az is előfordulhat hogy most kezdte el érdekelni minden, nem kezdett el kúszni vagy mászni? mozgásfejlődéskor is van ilyen. Az én lányom most kezdett el mászni, égnek meredő popóval alszik :D. éjjel arra kelünk hogy koppan a buksi mert ő elkezdett mászni álmába. 1.voltam.
2013. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 hónaposan hasra fordult, 3,5 hósan vissza, 4 hós volt,amikor elkezdett kutyázni, majdnem 5 hónapos amikor kúszni kezdett, ez volt 3 hete, most 5 hónapos és 1 hetes.


Tehát ha azt vesszük,már a kúszás sem "új" dolog.

Alig alszik, délelőtt egyszer, délután kétszer. Reggel fél8kor ébred, este fél9kor alszik el megint. És napközben 3*max 30 percet, de ehhez nagyon sokáig kell altatni.

FEhér az íne, kenem a fogát, de már nem tudom:(:(:(

2013. febr. 11. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha fehér az ínye akkor simán lehet a fogzás miatt ez a nem alvás. amúgy én sose altattam akkor mikor itt volt az ideje. ha már láttam hogy ájuldozik letettem aludni, és nem sokat kellettem simizni hogy aludjon. most az egyszer tettem kivételt mikor a 3 alvásból kettőt csináltam mert este 10ig fenn volt.
2013. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!