Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést érdemes venni?

Milyen autósülést érdemes venni?

Figyelt kérdés
itt nem az árra és a fajtára vagyok kíváncsi hanem arra hogy hány kilótól hány kilóig!!!!
2013. febr. 11. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi 0-18 kg-ig vettünk egy rendes ülést. Hordozót kaptunk ajándékba, de már 6kg-osan kabátban, felöltöztetve nem fért el, pedig elvileg 13 kg-ig lenne jó.
2013. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk az első gyerkőcnél babahordó volt a 0-13-as kategóriás, de 9 hónaposan le kellett cserélni, mert nem fért el a hordozóban.

A másodiknak, már 0-18-as ülést vettünk, okulva az elsőből, míg nagyon pici volt, az első gyerkőcről megmaradt hordozót használtuk, de hamar átkerült az ülésbe, ami sokkal jobbnak bizonyult a hordozónál.

2013. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltunk, mint az első válaszoló. 3,5 hónaposan kellett vennünk 0-18-asat, mert a 13 kg-ig használható hordozóba téli göncben nem fért el a gyerkőc. Nem bántam meg, nem is akartunk volna tág súly határos (pl:9-36) ülést, mert nem olyan biztonságos, a következő méret attól függ, milyen ütemben nő a fiam, de lehet, hogy jövő télre már ez sem lesz jó, akkor nézünk egy 9-25 kg-at.
2013. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert a héten akciós lesz a tescoban egy 0-18kg-ig való gyerekülés és hogy érdemes e megvenni!!
2013. febr. 11. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a hordozós korszakon már túl vagytok-e, de ha még nem, először mindenképpen azt vennék (0-13-ast).

Legalábbis én nem tudtam volna elképzelni nélküle pl. a bevásárlást, mert az autósülést ugye nem tudod betenni a bevásárló kocsiba. Sokszor el is aludt út közben, és ha kiszálltunk vásárolni, csak átemeltük a hordozóval a bevásárló kocsiba, és aludt tovább. Nekünk egész sokáig belefért ahhoz képest, hogy nem egy kicsi méretű baba volt, de biztos azért, mert novemberben született, így még egész nyáron belefért, mert nem kellett nagyon beöltöztetni.

Másrészt mi is vettünk egy 0-18-as ülést, amit ugye fordítva kéne bekötni (menetiránynak háttal), de a hátsó biztonsági övünk rövidnek bizonyult ehhez, így nem is tudtuk csak szemben bekötni benne (úgyhogy még egy ideig tovább használtuk a hordozót az ülés helyett). Mondjuk ez már a mi hülyeségünk volt, hogy úgy rendeltem, hogy nem próbáltuk ki, de bennem fel sem merült ilyen, hogy rövid lehet az öv, azt gondoltam, hogy ez szabvány.

Most pedig egy 0-18 kg-os ülésünk van, és szintén ott tartunk, hogy beöltözve alig tudom becsatolni az övet, pedig csak 11,5 kg, és maximumra ki van engedve az öv.

Szóval szerintem a hordozót semmiképpen ne hagyjátok ki.

2013. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposan vettük meg a 0-18 kg-os autósülést, a fiam kinőtte a hordozót. Nem tudom, milyen márkájú lesz a Tescoban, de nagyon nézzetek utána, mert ezen tényleg a gyerek élete múlhat.
2013. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nania Basics autós gyerekülés!
2013. febr. 11. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
A Naniak nem jók. Nem tudom, mennyit tudtok rászánni, de ha nem sokat, akkor inkább maradjatok a hordozónál, ha még jó a babának és később vegyetek egy 9 kg-tól jó minőségi ülést.
2013. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

oké

köszi!akkor tudnál olyat írni ami megbízható!sajnos nincs rá sok pénzünk de akkor majd valahogy még spórolok rá!!

2013. febr. 11. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego 0-18 kg-os van, szeretjük, de sajnos elég drága volt. Ha jól tudom, a Römer és a Concord is nagyon jó, de szerintem ezek még drágábbak :-(
2013. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!