Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell beszereznem a baba...

Mit kell beszereznem a baba születéséig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 6 hónapos az első babámmal. Jövő héttől szeretném megvenni a baba dolgokat..de mivel első babám lesz fogalmam sincs, hogy mi a szükséges és mi nem. Eddig egy kiságy van amihez van egy pelenkázó és egy szekrénysor.

Szeretnék még baba kocsit is venni de nem tudom melyik lenne a jó.

Ruhákból milyet és mennyit?


2013. febr. 11. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
A ruhákból nem érdemes sokat venni mert nagyon hamar kinövik. 3 db elég mindenből. Terpeszbetétes pelust vegyél legalább 3 hónapos korig kell használni. Tisztálkodó szereket, a ruhákból érdemes badykat venni és tipegőket azok jók mert ha ölbe is vannak nincsen ki a derekuk. Fürdetőkádat, pelusokat, fürdőlepedőt, cumisüvegeket
2013. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Terpeszbetétes pelust??? Én ezt még nem hallottam.... Használni KELL??
2013. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.. De lenne egy kérdésem lehet hogy most hülyének fogtok nézni de mire jó ez a terpeszbetétes pelenka?
2013. febr. 11. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igaz én 13, 10 és 3 éve szültem és a gyerekeket vinnem kellett csípő vizsgálatra nem tudom hogy most hogy működik de nekem a védőnőm mondta hogy 3 hónapos korukig adjam rájuk a csípőjük miatt hogy jól fejlődjön legalább egy fél nap az volt rajtuk 4 hónaposan vizsgálták őket ultrahanggal nézték a csípőjüket hogy minden rendben van-e
2013. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok! Én úgy tudom, hogy terpeszbetétes pelus akkor kell, ha csípőszűrésen nem oké minden. Lányom másfél éves, csípőszűrésen minden rendben volt. Nekem nem mondták, hogy az első három hónapban használni kell.
2013. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja nem írtam a csípőficam megelőzése miatt javasolták
2013. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Terpesz betétes pelenka a kötött csípőjű babáknak kell, felesleges előre megvenni.

A 3db is baromi kevés, hacsak nem akarsz minden este mosni.

Én 10-10 db-ot vettem a bodyból és a rugdalózóból is. Fele fele arányban hosszú ill rövid ujjút.

Textil pelenka 10-15db, popsitörlő minden mennyiségben, 2-es méretű pelus 2-3 csomaggal, popsikenőcs (Sudocrem nagyon jó.)

Pelenkázó alátét, cumi, cumis üveg és mosó kefe, mellszívó, köröm vágó olló (bár ez ráér később is), bébi hajkefe (ez is ráér), kókusz matrac, lepedő.

Én legközelebb Bergon Q12-es babakocsit fogok venni.

Ha nektek tetszik, baldachin, zenélő körforgó.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2013. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondta ahogy írtam a védőnőm ezért is használtam de hál istennek nem volt gondunk
2013. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és kiskád esetleg állvánnyal, ha igény van rá biztonsági fürdető, kifogó kendő, törülköző.
2013. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek az ilyen babakocsikról: [link]
2013. febr. 11. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!