Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy gyermeket...

Előfordult már, hogy gyermeketek belekakilt a kádba? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a nagy kádba, amit nem öntessz ki csak úgy a wc-be.

Na nálunk tegnap megtörtént a dolog és hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, hogy szedjem ki onnan :D Utólag visszagondolva vicces volt :)


2013. febr. 12. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiszedtem egy zacskóba a kakit, majd kidobtam a kukába!

A vizet le engedtem, a gyereket le tusoltam, majd kihipóztam a kádat.

2013. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont mint első.

A 3 év alatt 2x fordult elő, gyerek kikap, kaka kiszed, víz leenged, és Flórazezpt, vagy Domestos.

Csak vigyázz, ne nevesd ki a kicsit, mert rossz reflexek alakulhatnak ki.

2013. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most fordult elő először. Pedig nem gondoltam, hogy másfél évesen ilyen megtörténhet. Látszik, hogy még nincs kész s szobatisztaságra, mert nem nagyon érdekelte a dolog. Én meg abban a pillanatban nem tudtam nevetni. Egyedül voltam itthon és egy kicsit kétségbe estem, hogy most mi legyen. Én végül leengedtem a vizet és papírtörlővel szedtem ki utána. Gyerkőcöt természetesen lezuhanyoztattam meg a kádat kifertőtlenítettem.
2013. febr. 12. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerek kiszed, víz leenged, aztán kifertőtlenítem a kádat. Szerencsénkre két fürdőszobánk van, úgyhogy apa gyorsan fel tudja vinni a zuhany alá befejezni a fürdést.

Pár napja esett meg velünk is az első ilyen "baleset", nem csináltunk belőle nagy ügyet.

A szobatisztaságra szoktatásnál lesznek még máshol is "balesetek", nem csak a kádban. :)

2013. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
barátnőméknél volt mikor az ikreket fürdette apuka, én pont akkor értem oda, vittem vissza a kutyájukat, amíg átvette a kutyát, jött a nagyobb gyerek, hogy valamelyik kicsi becsinált a kádba. Barátnőm férje megkérte segítsek, hát kemény volt, nekem még enm volt akkor gyerekem azt sem tudtam, hogy kell megfogni egy gyereket azóta is ezen röhögünk.
2013. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!