Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok sütőtökös recepteket?

Írnátok sütőtökös recepteket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
sütőtök krémleves
2009. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem babák számára:)
2009. szept. 6. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én ezt csináltam sokszor, olyan íze van, mint a bébiételesnek!

Egy adag sütőtököt vízbe felteszek főni. Teszek mellé fahéjat is, kelleme aromát ad neki. Amikor már majdnem kész, hozzádobok egy megpucolt, felszeletelt almát. Puhára főzöm. Ha kész, mixerrel pürésítem. Szerintem nagyon finom!

Ha nagyobb, akkor lehet csirke hússal is készíteni. Én általában keményítővel sűrítem, de lehet sűríteni, hoy laktatóbb legyen.

2009. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt hány hónapos kortól eheti? Babám 6 hós
2009. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Sütőben sokkal finomabb a sütőtök és a cékla mint főzve,legalábbis az én lányom főzve nem ette. Sokféleképpen kombinálható, attól is függ mennyi idős a babád.

Sütőtök-alma,s.tök-burgonya,s.tök-alma-burgonya, s.tök-répa-alma,s.tök-cukkini-burgonya,s.tök-rizs-alma,

tehetsz még hozzá barackot,fehérrépát,céklát,szilvát, gesztenyét,sárgadinnyét,csirkehusit. Süríteni mindíg rizst vagy burgonyát használok, ha sietek akkor csak sinlac-ot keverek bele.

2009. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok. gondoltam, h babáknak kell:)

én múlt héten főztem a fiamnak, és tökre ízlett neki.

2009. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyok! A tököt már 4 hótól lehet adni, a bébiételen is ez van, úgyhogy simán adható a 6 hónapos babáknak!
2009. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!