Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lázcsillapítót tudtok...

Milyen lázcsillapítót tudtok ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés
2hónapos baba
2013. febr. 12. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mexalen kúp.
2013. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok beledumálni, de ha egy 2 hós baba lázas, akkor nem inkább orvoshoz kéne vinni? Még nagyon pici, nagyon hamar kerülhetnek kritikus állapotba láz, fertőzés, kiszáradás következtében. Azzal a recept kérdés is megoldódna...
2013. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én is inkább orvoshoz vinném,hacsak nem oltástól lázas...

Nagyon pici még,bármi lehet

2013. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oltástól lázas
2013. febr. 12. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát elvileg az újszülött receptcsomagban elvileg kapnod kellett a dokitól lázcsillapító kúphoz receptet...

Egyébként mennyit mértél neki (popsiban, fél fokot levonva)?

2013. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a Germicid c-t adják recept nélkül is.Ha lázas,akko orvos !!! De Panadolt is kaphat szerintem,ha 6kg felett van...
2013. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposan azt adtam, amit az orvos receptre felírt születésekor.
2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy a germicid is vényköteles.

Ennyi idősnek biztos nem adnék mást. Egyébként célszerű az oltás után, és este lefekvés előtt is adni egy kúpot megelőzésképpen. Ha szükséges, akkor másnap reggel is.

2013. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lazas a gyerek, akkor elobb kapjon otthon lazcsillapitot, es csak ugy induljanak orvoshoz. Gondolj bele, lehet, hogy orakig nem jutsz be a rendelobe, ezalatt a laz magatol csak feljebb mennne, akar lazgorcs is kialakulhat, de ha adsz egy kupot akkor az mar megkezdi a homerseklet csokkenteset, az oros meg ell fogja hinni, hogy lazas volt!
2013. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!