Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rossman-os BABYDREAM pelenká...

A rossman-os BABYDREAM pelenkáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, ezt és a libero-t használjuk, mikor melyik akciós. Szerintem ez a kettő a legjobb (férjem még a libero-nál is jobban szereti).
2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi korábban használtuk, na nem éjszakára, akkor Libero-t használtunk, de napközben pár órát simán kibírt. A Pampers pl. nálunk sokkal hamarabb átázott. Annál többet bír. Üdv.
2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam a favorit a Pampers, de ezzel sem volt gond.
2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált! Igaz éjjelente a Liberót használtuk, mert a fiam annyit ivott hogy tele volt a pelus éjjel is.

Nincs olyan jó mint egy Liberó, de százszor jobb mint pl. a Huggies, amitől csupa kiütés lett a gyerkőc.

2013. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én régebben nagyon szerettem de most az a csomag amit vettem a pisivel keveredve eszméletlen büdös...és nem a kisfiammal van gond, mert más pelusba nem érzem ezt :((
2013. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyik legjobb pelus. nálunk kibirja az éjszakát meg a brutál kakit is. a huggies meg a libero sokszor kifolyt. árban nem a legolcsóbb de akcióban nagyon megéri
2013. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is iszonyat büdös... Nálunk a pempers meg a pine vált csak be.
2013. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jo most vetem akciosan a dobozos 4est és nappal azt használom van mikor éjjel is de akkor csak 20után adom rá és 6,30körül még nem pisis:-)amugy a liberot használtuk na szépen el kezdett ki fojni..most volt pampers és szuper egyszer se ázott át ugy kaptuk nem tudom melyik fajta
2013. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gyönyörűséges ***** válasza:

Nekünk a legjobb.

Liberobol kifolyik.

Némi kelletlen szaga van a rossmanosnak,de

ha olyan helyre megyünk akkor markasat adok ra.

Összegezve,regota hasznaljuk,szeretjük.

2013. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szupi!

Viszont a párom utálja a rossmannt így pamperst használunk.

2013. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!