Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin ps 682-es...

Pierre Cardin ps 682-es babakocsinak mekkora a mózese, sportja? A mienket kinőtte a 4hónapos lányom.

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk ilyen van.A mózes még bőven jó a lányom 3 hónapos.A többit nem tudom mert még nem használtuk.:)
2013. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

kb 80cm a hossza. A sportot meg nem tudja kinőni :) A Babyfun Bababoltban van még nagyon akciósan www.bababolt.net a cím

2013. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez van. A fiam novemberi, vele kb. 5 hónapos koráig használtuk, tavasszal már egy kicsit a hordozóban sétáltattam, és 6 hónaposan tértünk át a sportra.

Most a lányom augusztusi, és voltak kétségeim, hogy hogy fogjuk kihúzni a telet a mózessel. Még azt használjuk így 6 hónaposan, de overállal együtt kb mozdulni sem tud benne, meg majdnem végigér a feje búbjától a lábáig. Szerencsém, hogy általában alvásidőben megyünk, vagyis mindig elalszik benne. Ha meg nem, akkor csak kuksol, meg sem bír mozdulni, mondjuk nem a kocsi mérete miatt, hanem a hacuka miatt, ami rajt van szegényemen.


Két héten belül lecseréljük a sportra, annak is van lábzsákja, nem fog fázni benne, de valahogy én melegebbnek tartom a mózest, ezért húztuk eddig.


A soprtrész a fiamnak sokáig elég volt, a következő telet kiteleltünk, és amikor már ment, tavasszal vettünk egy könnyű sportkocsit. De még most is szívesen rodeózik benne 3 évesen a mamiék házának emeletén egyik szobából a másikba kell tologatni :)

2013. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!