Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin 692ts babakocsin...

Pierre Cardin 692ts babakocsinak tényleg sok gond van a kerekeivel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt már én is sokat hallottam róla. Nagyon szerettem volna ilyet, tetszett nagyon a kinézete, meg az ára, viszont egy kicsit elriasztott a súlya. Aztán találkoztam egy bababolt tulajdonos lánnyal, aki lebeszélt róla, pedig ő a hivatalos forgalmazójuk. Azt mondta eszembe ne jusson ilyet venni, aztán megmutatta, hogy az ő alig 3 hónapos kocsija hogy nézett ki. Ahol a mózesen meg a hordozón a műanyag elemek a vászonborítást takarják, a peremén (találkozásuknál) nagyon csúnyán elkezdett fesleni az anyag, és előbukkant alóla a fehér bélés. Valószínúleg a gyárban kihagyták azt a fázist ahol a műanyag elemek élét eldolgozzák és így kiszakította az anyagot. Azt mondta már elege van, hogy minden másodikat visszaviszik valami miatt, már nem győzi cserekocsival, úgyhogy nem is fogja árulni ezt a modellt.

Nagyon fájt érte a szívem, de nem mertem megvenni, nehogy én is valami rossz szériába fussak. Olyan ez mint a Mark cipő: ha nem olyat veszel, aminek a talpa fél hónappal a garancia előtt kettétörik, akkor van egy örökéletű, szuper cipőd. Én viszont nem akartam a szerencsére bízni a dolgot. A babakocsi volt az egyetlen amivel kapcsolatban nem voltam hajlandó kompromisszumot kötni.

2009. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

...bocs, előző vagyok: garancia után


Egyébként pár hónapra rá saját szememmel láttam, hogy egy anyuka egy ilyen kocsi kereke után szalad. Nagyon sajnáltam szegényt, egy plusz stresszforrás, ha séta közben arra kell figyelned, hogy mikor szabadul el a kerék.

2009. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de jó h megírtad..Én is halálosan szerelmes vagyok belé!!!

Kénytelen leszek másik után nézni.

És végűl milyen kocsi mellett döntöttél?

2009. ápr. 4. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és én nagyon megvagyok vele elégedve. soha semmi baja nem volt, nem foszlik az anyag, nem gurul a kerék stb. 7 hós a lányom, most kezdtük el használni a sportrészt, ez is kiváló. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
2009. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is tisztára bele vagyok szerelmesedve, de sok rosszat is olvastam most róla. Nem tudom, hogy mi legyen.

2009. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van és szeretem,csak az a gond,hogy tényleg kicsit nehéz,de a kerekével nincs gond.
2009. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Annyira tetszett ez a kocsi, hogy nem is volt más alternatívám. Aztán jött a lebeszélés, és egy hasonló rendszerű, de sokkal könnyebb Haberkorn Variosportot néztem ki a neten. Ennek a vázának csak 7 kg a súlya, ellentétben a PC 17 kg-jával. Itt a linkje: [link]

Osztrák termék, de ugyanúgy Kínában szerelik össze, mint az új PC-ket. Aztán erről is letettem, mert nem tudtam sehol sem élőben megnézni. (Miután szültem, láttam a Kikában. Nem lett volna rossz választás, pici, de nagyon kezes kocsi)

Végül a Babaexpón beleszerettem egy háromkerekű Neonatoba. Megvettem olcsóbban mert bemutató darab volt, bár még csak pár órája volt kint. Az égvilágon minden van hozzá, könnyű, kezes, olyan mintha csak sétálnom kéne utána, a szűk kisboltokban meg tudok fordulni a sorok között vele. Sokkal olcsóbban adták oda mint a listaára, de még így is szívtam a fogam miatta, és ha ránéztem mindig eszembe jutott mennyi mindent tudtam volna venni az árából. De az első sétán meggyőzött, azóta sem bántam meg, hogy ezt választottam. Itt a linkje:

[link]

2009. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Végképp elbizonytalanodtam,most h írjátok-valakinek szuperúl bevált,valakinek egyáltalán nem....

Fogalmam nincs mi lesz:))

Naggyon szerelmes vagyok ebbe a modellbe:))

2009. ápr. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!