Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rossmann nem szokta leárazni...

A rossmann nem szokta leárazni a saját pelusát? Fél éve várok az akcióra, mert nagyon jó pelenka, de így nem olcsóbb, mint a libero. Tudja vki mikor lesz esetleg akció? Hol van most pelenka akció?

Figyelt kérdés
8,5kgs fiúra kellene. A 9kgtól való még nagy rá, a 4-9 kg meg épp hogy jó
2009. szept. 7. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mi a DM-ben szoktunk vásárolni, van törzsvásárlói kártyánk, amin pontokat gyűjtünk és ki szoktunk váltani egy 50 ppontos kuponfüzetet amiben van egy Joker termékre 25% kedvezmény és így a nagycsomagos Libero 4700 ft helyett csak 3600 ft-ba kerül ez így nagyon jó árban van!!

inkább csináld ezt, minthogy fél évet vársz egy adott helyen egy akcióra.....

2009. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is többnyire liberot használok. Nálunk van olyan baba bolt ahol darabos pelenkát is lehet kapni, és ott is van libero, ott 1000-1500-tel olcsóbban megveszem mint a dm-ben. (nagyságtól függően) De most én is valami olcsóbbat szeretnék venni, a dm-eset akarom kipróbálni.
2009. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is erre várok! Tényleg nagyon jó pelenka, de akció nélkül nem olcsó. Most lehet gyűjteni a Rossmannba is a pontokat (minden levásárolt 1000 ft után jár egy pont, 15 pont után 15% kedvezmény). Én most gyűjtök, aztán beváltáskor több csomaggal veszek majd.

2009. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
2009. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Senkit nem akarok elkeseríteni, de kb. egy-másfél hónapja volt akciós a rossmann pelenka. Kb. 3 hónapja használjuk mi is, s azóta ez volt az első akció.

Azt sajnos én sem tudom, hogy legközelebb mikor lesz akciós, de gyűjtöm a pontokat, hogy legközelebb megint nagy mennyiségben tudjak vásárolni, s sokáig kitartson.

2009. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Rossmanos és a Dm-es saját márkás pelus egyforma, mikor mely akciós én azt veszem, de mióta van bababónusz meg kedvezmény a dm-be inkább azt veszem.
2009. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!