Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koponya, hasi és csípő ultraha...

Koponya, hasi és csípő ultrahang szűrővizsgálat újszülöttnek - hol ingyenes?

Figyelt kérdés
Három hetesek ikerlányaink. A Gyerekorvos mondta, hogy kérjek időpontot a Bethesdában vagy a MÁV-ban, mert ott ingyenes. A Bethesdában a szűrővizsgálat 11000 Ft / gyermek (csak ha betegség miatt kérik, akkor ingyenes), a MÁV-ban meg 25 percen keresztül kapcsolgattak, eredmény nélkül, nem is tudnak róla, hogy lenne ilyen. Dunakeszin lakunk. Tudtok segíteni?
2009. szept. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt is csinálják, és ingyenes, úgy tudom.Kistarcsán van.

2009. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekdoki írt beutalót, és a Dél Pestibe voltunk, ingyenes volt!
2009. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvosi beutalóval mind a három vizsgálat "ingyenes", tehát a tb finanszírozza. A mi lányunknak volt koponya és csípő uh, amit a kórházi zárójelentésen írtak elő. Fel sem merült, h' fizetni kell. Pécsiek vagyunk, de ez nem városfüggő, beutalóval minden államilag finanszírozott gyermekkórház vagy klinika köteles ingyen elvégezni.
2009. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A házi vagy gyerekorvossal írass beutalót (védőnőd is segíthet) és így mindenhol ingyenes hiszen kötelező!
2009. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A koponya és hasi uh-t a dél-pestiben (ott szültem), a csipőt pedig a 18. kerületi sztk-ban csináltattuk (ott lakunk), mindegyiket beutalóval és mindegyik ingyenes volt, de a Heim Pál-ba is csinálnak ilyen vizsgálatokat, én úgy tudom, hogy ott is beutalós és ingyenes.

2009. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. szept. 7. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos ír beutalót, akkor ingyenes, nem? A budai gyermekkórházban is ingyenes, de beutaló kell.
2009. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!