Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más járt úgy hogy a babájának...

Más járt úgy hogy a babájának 8 hónapos koráig kellett betétes rugit hordania laza csípő miatt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszi
2011. okt. 14. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk 6 hónapos koráig kellett használnunk!
2011. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi most voltunk 6 hónaposan kontrollon és mondták hogy 8 hónapos koráig még hordja. Nektek kellett tornáztatni? Mert nekünk csak a rugit mondták tornát nem.. Remélem végre minden rendben lesz vele!
2011. okt. 15. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,biztosan rendben lesz lassan:),én minden pelusozáskor megtornáztattam picit,mondta is a doki,szerintem azzal nem ártasz neki :)!Egyébként az utolsó hónapban már csak éjszakára kellett,nektek?


8 hós kislány anyukája

2011. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Nekünk nem mondták hogy csak éjszakára hanem továbbra is kell hordania, de előtte éjjel-nappal mondták. Majnem 2 hónapot úgy volt rajta csak fürdéskor és babakocsizáskor vettem le mert egyébként nem tudtam bekötni. Kicsit nehézkes lett így a forgolódása. Utána csak alváskor adtam rá mert lent játszott a szőnyegen sokat, forgolódott és kúszni próbált és zavarta nagyon. Tegnaptól elkezdett előre is kúszni viszont nagyon akadályozza benne. Kipróbáltam milyen ha leveszem róla, hát sec perc alatt a cd-nél termett:) Nem tudom hogy egy kúszó babára hogyan lehet ezt ráerőltetni főleg hogy a felüléssel is próbálkozik. Kicsit el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok, mert nem akarom hogy baja legyen a csípőjének.
2011. okt. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!