Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a Nestlé...

Mik a tapasztalatok a Nestlé Lactogen 1-ről?

Figyelt kérdés
Koraszülött kisbabáim elérték az 5kg-ot és ezt írta fel a doktornő
2013. febr. 15. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem rendesen született a babám , nem azért irták fel ,de én nagyon de nagyon meg vagyok elégedve vele!!

Születésétől ezt issza sőt nemsoká 7 hós lesz és a vegyes táplálkpzás mellett is ezt kapja ,és fogja is 1 éves koráig!

Mert a dokinő azt mondta hogy addig felirhatja ,igy 551 ft egy doboz ,marhára nem mindegy


Egyszerüen nem tudjuk megfizetni a Milupát Bebát és társait ,nem normális az áruk ,2200 ft vagy még drágább!!!

Iszonyu!!

Szóval a lánykám 3600 gr-mal született és 6 hós korára 7820 gr lett és csak ezt ette!!

Szép napot

2013. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is ezt adjuk a babánknak, most váltottunk Milumilről, mert azt 6 hónap után nem akarta meginni. Nem csomosódik össze, jó az állaga, olcsó és nem büdös.
2013. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt kapja és szerintem nagyon jó,meg vagyok vele elégedve!
2013. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. febr. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!