Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek a férje...

Van olyan akinek a férje délután dolgozik (13-22, vagy később)?

Figyelt kérdés
Hogy telik a napotok? Mikor végzed a házimunkát? Mikor vagytok együtt a férjeddel? Segítsetek, mert én ki vagyok!

2013. febr. 15. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem is általában dél körül indul, kilenc körül ér haza, de még akkor itthon is dolgozik hajnalig. Tippem nincs, két kicsim van, a nagyobbik már ovis. Én is kivagyok, már mondtam neki hogy ez nagyon nem jó. Már gyomorideggel ébredek:(
2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én férjem 12-22ig dolgozik, van h 9-re hazaér, de az nagyon ritka. Házimunkával nincs gondunk, az első 2 hónap volt kegyetlen, nagyon fájt a picim hasa és semmire sem volt időm, folyton dajkálni kellett. Ez első 3 hétt még nem is volt nehéz, itthon volt velünk... Na de 3hét-től kb 8-9 hetes koráiig a babánknak, folyton ment a veszekedés. Nem mosogattam csak este mikor a kisfiunk elaludt, este tudtam szinte mindent csinálni, de 11-re azért minden áldott nap ebédet tettem az asztalra hogy indulás előtt ehessen. A kisfiunk alig aludt ebben a korszakban, csak kézben. Sehol máshol. A párom nagyon rendmániás, ezért tényleg mindig hisztizett és ez eléggé meg is viselte a kapcsolatunkat. Mikor betöltötte a 2. hónapos, mint akit elvágtam, 1 csapásra megszünt a hasfájás és vele együtt minden gondunk. Azóta jut időm mindenre. Takarítás, magamra, a babámra és természetesen a férjemre is, minden téren. Ha úúúúúgy kérdezed az együtt levést:D akkor mi délelőtt "megoldjuk", átálltunk a reggeli szexre, mert már estére hulla vagyok. Ő bírná, én nem :D Mostmár vígan van időm rá, ha tudom h hamarabb ér haza, gyertyafényes vacsival várom, vagy csak leültetem a kanapéra és bújós, nasis estét csinálok neki. Babuci előtt nagyon sok időnk volt egymásra és bár annyi mint régen már hÍrül sem lesz, de azért nem akarom elhanyagolni. Mostmár majdnem 7 hónapos a kisbabánk, most megint van egy hülye időszakunk, de ebből a párom nemigazán érez meg semmit, rend van mire hazaér, én meg mérgelődök az egész napi hümmm hümm hümm-ök miatt:D Mi a baj amugy? Mennyi idős a kisbabád?
2013. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is pont így vagyunk de van mikor később ér haza! Én egész jól boldogulok! Délelőtt meg megfőzök magunknak is meg a picinek is addig apa van vele! Utána megyünk a boltba együtt hárman! Délután meg eljátszunk meg ilyenek! Még van majdnem minden este fölébred a kicsi mikor apa haza ér! Ketten csak ha vissza aludt akkor vagyunk! Meg hétvégén van a nagyobb takarítás meg ilyenek!
2013. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Párom 3 műszakban dolgozik. 06-14-ig, 14-22-ig (ami éjfél szokott lenni) és 22-06-ig.

Ezen a héten pont délutános, de túlórázik, így déltől éjfélig dolgozik. :(

Kislányunk 15 hetes, kertes házban lakunk, aminek külön épületben van a konyhája, és a kazán is. Mivel fával fűtűnk, így a tűzről is gondoskodnom kell.

Az ebédet rendeljünk, napi 650 Ft. Olcsóbb, mintha főznék, de a külön konyha miatt nem is vállalom, amíg ilyen pici a baba.

Délelőtti alvásnál szoktam kitakarítani hetente egyszer. Délutáni alvás során elmegyünk sétálni, boltba, ügyeket intézni. Haza érünk 16 óra körül, akkor elmosogatok, begyújtok, fát hordok be, kiszellőztetek stb, 17-ig alszik, utána kajcsi van. Ilyenkor nagyon jól el van egyedül, el tudok menni tusizni, csinálok valami kaját, azt felhozom és a szobában megeszem. Annyira hagyom még magára, hogy leszaladok megnézni a kazánt.

Elég nehéz egyedül, de ez van. Ha párom itthon van, akkor ő megcsinál mindent, nekem annyi dolgom van, hogy a babával legyek! :)

Kérdező! Nálatok hogy megy?

2013. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Váltott műszakban dolgozik, és vannak hetek amikor ilyen beosztása van (pl most is). Ilyenkor az a rossz hogy délelőtt csak egy ébren töltött időszakban látja a picit, ilyenkor játszanak én meg csinálom a dolgom a konyhában. Aztán amikor ő elmegy itthonról, olyankor szoktam elindulni sétálni a picivel. 1 órát sétálunk, aztán itthon is az megy hogy alszik-eszik-játszunk, amíg alszik, akkor csinálom a házimunkát. Nem vészes, én elvagyok így, de jobban szeretem amikor délelőttös mert olyankor többet tud a babával lenni és szerintem mindkettőjüknek jót tesz ha együtt vannak (nekem meg több időm van ;)
2013. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az még jó is lenne, ha csak 13 - 22 ig dolgozna...De sajnos az én férjem 7 - 22 ig dolgozik mindennap. teljesen egyedül vagyok az 5 (lassan 6) kicsivel. És nálunk is külön épületben van a konyha, valamint a kazán + állatok ellátása (nyáron vetemény). Velem vannak a konyhában a gyerekek, vagy felmennek a szobájukba játszani, amíg bírnak magukkal. A pincébe, ahol a kazán van lehallatszik minden, sejtem, hogy mikor kell rájuk néznem. Ők azt szokták meg, hogy lehetnek egyedül, de be kell tartaniuk a szabályokat. A 6 hósom a nap nagy részében ott van ahol én ( vagy szőnyegen, vagy hordozóban, vagy pihenőszékben), de akkor sem ordít, ha nem lát, azt is megszokta.
2013. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az èn fèrjem 14-22-ig dolgozik, szerencsère a szomszèd utcàban, ìgy 10 percel elobb kell csak elindùlnia ès hamar itthon is van. 3 gyerkunk van 10 ès 8 èvesek ès 10 hònapos, èn egèsz jòl bìrom.
2013. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még most sincs itthon...

6 - os voltam

2013. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:( Mi most fekszünk. Holnap írók bővebben.
2013. febr. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!