Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora álltalában egy 12...

Mekkora álltalában egy 12 hetes baba? Súly hossz? Lehet hogy a tápszertöl nem nö, lehetséges az ilyen? Milumil 1 eszik.

Figyelt kérdés
Ma azt mondták nekem,hogy a babám a korához képest kicsi,nagyon megilyedtem.4kg jöttünk haza,és most 5.68dkg.ja és,hogy nem husis.
2009. szept. 7. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden baba másmilyen.Gondolom,nem az orvos mondta,hogy kicsi a korához képest.Ha gyarapodik,és az orvos vagy a védőnő szerint nincs baj,akkor ne nyugtalankodj.Nem minden baba husis,de attól még egészséges.
2009. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányom 3,95 dekával és 56 centivel született (3,7 kg jöttünk haza), 12 hetesen csak 5370 gramm volt.

Ő anyatejes, nem dagi, vannak hurkái és hosszú.

Most 6 hónaposan is csak majdnem 7 kiló, most kezdett gyümölcsöt enni, eddig csaj szopott.

2009. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyesmi súlyban volt annyi idősen a lányunk, szopizott csak, kevés volt neki, de nagyon szoptatáspárti volt a doki és a védőnő nem akarták felírni a tápot. Na elmentem a gyógyszertárba, vettem Hipp 1-es tápszert, na attól igen megindult a hízásban.

Nem lett dagi, mert nem csak hízott meg is nyúlt. Most 6 hónapos és már 9 kiló és 72 cm.

Próbáld ki a hipp tápszert, s meglátod hogy hízik e tőle. De 1 hónap múlva délelőtt gyümölcsöt délután pedig tejpépet adhatsz neki, na a tejpéptől megint csak jól híznak a babák, és szeretik is mert nagyon finom! De tejpépet akár már 2 hét múlva is adhatsz az 4 hónapos kortól adható, de én is pár héttel hamarabb már adtam hisz a fele tápsze a másik fele pedig rizs és más gabonák. Abból is a hippes vált be nekünk és az árban is jó. Először csak 1 púpos evőkanálnyit kell elkeverni 40 mili forró vízben, s mire kihűl jól megdagad, és azt kanállal jó adni, vagy nagy lyukú cumisüvegből, de akkor hígabbra kell, de nekünk azon nem ment át.

2009. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!