Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép ez a kislány?...

Szerintetek szép ez a kislány? Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

Volt olyan kommentelő, aki azt nyilatkozta, hogy egyáltalán nem szép!

Nevezhetném egy babaszépségversenyre?

[link]



2013. febr. 16. 13:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon szép kislány! Egyébként nem értem hogy lehet mondani egy babára hogy nem szép! Olyan nincs! Minden pici gyerek gyönyörû, hiszen ôk még angyalok!
2013. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legalább olyan gáz, hogy feltetted ezt a kérdést és mutogatod a kislányod, mint baba-vagy gyerekszépségversenyekre cipelni egy kisgyereket!!! Ezekből lesznek az üres barbibabák, nézz meg egy ilyen műsort. Az ilyen versenyeket úgy tiltatnám be, mint az állatviadalokat!


Amúgy a kislány nagyon szép, de átlagosan szép baba, mint a legtöbb!

2013. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
aranyosan mosolyog, de nem az a tipikus szep baba. Ilyen az en babam is. Aranyos, amikor nevet, de peldaul a szoke haju kek szemu unokatestvere a tipikus szep baba.
2013. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy a feje, csak az árnyék meg a haja miatt tűnik úgy. De egyébként helyes.
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, de van nála szebb baba.
2013. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
40%

Aranyoska, de szépnek azért nem mondanám. Nem mindenki irigy, aki azt mondja, h nem szép. Lehet, h csak ez a véleménye.

Durva, h a képével itt haknizol. Még akkor is durva lenne, ha tényleg az kis szépség lenne.

2013. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
30%
Szép kislány (ahogyan általában minden kisgyerek), de szerintem is nagyon gáz, hogy itt mutogatod, és tőlünk vársz megerősítést, ahogyan a babaszépségversenyeket is nagyon gáz dolognak tartom.
2013. febr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok irigy,főleg,mert fiam van,aranyos,helyes baba de láttam nála szebbet,vannak szép babák vannak aranyos babák és vannak csúnyácskább babák ez van.
2013. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
69%
Elég nevetséges az "aki szerint nem szép az irigy" hozzászólás. A szépség relatív. Van akinek szép ez a gyerek, van akinek nem tetszik. Szerintem egyáltalán nem szép, max aranyos. Irigy nem vagyok, mire lennék? Van gyerekem, jóval idősebb mar, de sosem lettem volna olyan khm, mondjuk ugy, hogy nem okos, hogy fel tegyem a fényképet egy oldalra vadidegeneket kérdezgetve, hogy szép e. Mindenkinek szép a saját gyereke - attól meg a másik pár milliárd ember szerint lehet csúnya. Ha ide téved egy pedofil, o biztos szépnek latja majd, csak kérdés, hogy te tudsz e majd élni a indulattal, hogy a gyereked képére élvez el egy beteg ember. Inkább gondolkozz egy kicsit es töröld a képet.
2013. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Aranyos,de nem kifejezetten a "de szép baba" típus. Nem értem ez mire jó,a te kislányod?
2013. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!