Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterás Anyukák! Fel merjem...

Vaterás Anyukák! Fel merjem tenni 1ft-ért majdnem 100db-os szép, megkímélt 90%ban márkás kislány ruhákat és kiegészítőket?

Figyelt kérdés
Anno én vettem kb 30db-osat 4000 forint körül. Félek, hogy a sajátom ennyiért menne el, amit szerintem elég karcsaú lenne érte. Fix árat nem állítok be, mert a sok hiéna úgysem venné meg, csak alkudozna. Hogy csináljam meg, hogy én is jól járjak? :-)
2012. febr. 8. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minimál árat tudsz rá beállítani!
2012. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ó hidd el nekem ha lenne lányom,most egy 9 hónapos kisfiam van és sajnos a 2.al még várni kell,szívesen megvenném tőled fix árért is, még 4000Ft sem sok megkímélt,jó minőségű babaruhákért
2012. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen méretű rucikat árulsz kedves kérdező?
2012. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne rakd fel 1 ft-ra, vagy adj meg minimálárat. Most kótyavetyéltem el egy adag ruhát párszáz ft-ért :( Még jó, hogy csak a legkisebbeket raktam fel.
2012. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2.vagyok állíts be fix árat sztem,hidd el akinek szüksége van rá de nincs több 10ezer forintja babaruhára megvenné
2012. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kb mekkorakat es miker arulsz? esetleg irj privit
2012. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Minimáláras legyen szerintem is inkább. Második válaszoló, félreértettél, mert nem 4000 Ft-ot szeretnék ennyi ruháért! :-)

Amúgy a legtöbb ruha 0-3hónapos korig, de vannak benne nagyobbak is, meg még szelektálok, mert van sok nyári együttes is...


Köszi a válaszokat! :-)

2012. febr. 8. 14:05
 8/16 anonim ***** válasza:
tudom,hogy nem 4000ft csak írtam,hogy az sem sok,,viszont ha 1ftra állítod be lehet annyit sem kapsz,na így értettem :D
2012. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen kicsi babáknak való ruhákért nem adnak túl sokat!Tapasztalat. Nekem kisfiam van, az ő 0-3 hós ruháiért sem kaptam túlsokat. Pedig legtöbbet boltban vásároltam, nem használtan vettem. 80db-os ruhacsomagot 9000Ft-ért adtam el. És nem bodyk voltak a csomagban,hanem nadrágok, pulcsik, sajnáltam nagyon, de már nem tudtuk tovább tárolni őket. Én 1 Ft-ról indítottam, és nem állítottam be fix árat sem, és min. árat sem. Én most egy másik ruhacsomagomnál azt csináltam, hogy van kikiáltási ár és van fix ár is, valamint kiemeltem a hirdetést (ez 600FT). Nem tudom így jobb lesz-e, még 2 hét visszavan.
2012. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire gondoltál, de nehezen fog elmenni.

ha 1ft-ért teszed fel és írsz minimálárat akkor jó, ha 3000ig felmegy az aukció. ha fix áron felteszed 10.000.-vagy akörüli összegért, nem fogják elvinni.

régóta vaterázok, többnyire pici babaruhákat árulok és nem mennek el így.

az a legjobb ha kisebb csomagokra szeded, olyan 20db-osra és reális áron 100-150.-/darab áron elviszik ha 1Ft-ért teszed fel és nincs minimálár. valamiért ha be van állítva a min.ár, nem licitálnak rá.

fix áron meg sokára ütik le, 3x-4x újra kell tenni, de akkor már ott van a feltöltési díj, így nem éri meg.

nehéz :(

2012. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!