Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt a...

Miért csinálhatja ezt a babám? Amikor szopizik a jobb mellemből, gyakran abba hagyja, majd újból kezdi. Viszont, ha a másik mellemre teszem, akkor ezt nem csinálja. Kevés lehet a tejem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő baba? Sírva fordul el? Rángatja? Elégedetlen?

Legtöbbször a túl erős tejleadó reflex szokott lenni a ludas ilyenkor, (ha utána elfogadja és szopizik tovább), az, hogy az adott mellből gyorsabban, nagyobb erővel jön a tej, mint amit a bab le tud követni szusszal. Viszont ahogy a leadó enyhül, újra tud szopizni.

2013. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is arra tippelnek, hogy tul sok tej jon egyszerre. Nalunk is volt ilyen. Nalam az valt be, hogy ilyenkor ulve szoptattam egy picit hatradontve a felso testem, hogy ne omoljon a tej a szajaba, inkabb o szivja ki. nalunk bevalt... :)
2013. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már 7 hónapos.Párszor fordult csak elő ilyen.Szopizik elfordul, szopizik, elfordul-ezt csinálja.Nem tűnt türelmetlennek.Most éppen ültem.Kicsit megijedtem, mert még szeretném szoptatni sokáig.
2013. febr. 16. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos és ugyanezt csinálja. Olyannyira, hogy be is gyulladt az a mellem :-(
2013. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!