Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám kis feje hátul elég...

A babám kis feje hátul elég lapos, kissé deformált, mert a jobb oldala egy kissé "dudorosabb, mint a másik. Fog ez még változni, vagy ilyenkorra már kialakul a végleges forma? 1 éves

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem 1 éves korára kialakul.

Az én fiam is 1 éves..és olyan 1-2 hónapos volt mikor már egy kicsitsem volt eldeformálódva a buksia.Azóta formás kis feje van.

2010. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nő a csont, addig változhat.
2010. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a fejforma amit "elfeküdt" már nem nagyon változik. Szép kis buksija már nem lesz ha vmit változik is.
2010. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így is szép csak olyan kis lapos hátul:-)))de gondolom egy hosszú haj esetén fel sem fog tűnni a későbbiekben....
2010. júl. 1. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy családi vonás ez a fejforma? A páromnak olyan csúcsosabb a feje és a babánkon is már látom, hogy hasonló kezd lenni a feje.
2010. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!