Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a babám. Hogyan...

1 hónapos a babám. Hogyan öltöztessem, ha fúj a szél és kicsit hidegebb van nyáron?

Figyelt kérdés

Első babám, és még nem nagyon tudom,hogy mennyire kell betakarni. Azt se akarom,hogy nagyon melege legyen.



2008. jún. 6. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindíg kicsit jobban mint ahogyan érzed.Ha meleg van,egy hosszú badi(ha nagyon meleg,rövid)és egy rugi.ha melege lessz,azt úgy is jelzi,mert nyügösebb lessz.Nekem is elsö baba,én is mindíg dilemmában vagyok.Ha kimentek,egy pokróc mindíg legen nálatok.A sapit ne felejtsd el.

17 hetes kisla´ny anyukája.

2008. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
arra figyelj,hogy ne kapjon napszúrást és mindig takard be huzat ellen, meg persze nehogy leégjen!!árnyékold.
2008. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagy melegben tényleg elég egy hosszú ujjú bady vagy rövid ujjú. Sétáltatáskor néha csak textilpelussal takarom be a lábát, ha érzem, hogy kezd hideg lenni. A sapi is csak a napszúrás miatt kell, elég egy vékonyabb. Ha nincs napernyőd a kocsira, vigyél csipeszt 3 textilpelus, azzal árnyékolj. Üdv. 3 hónapos picilány anyukája
2008. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, az nem 3 pelus akart lenni, hanem + pelus.
2008. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!