Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem most és a...

Hogyan öltöztessem most és a mínuszokba a babámat?

Figyelt kérdés
Már kétszer voltunk betegek így az ősz folyamán egy hónapos eltéréssel.Kilenc hónaposak vagyunk..Félek a téltől nehogy egész télen betegeskedjünk, ezért kérdezlek benneteket.Tényleg bírják a hideget?Védőnő azt mondta.Bundazsákunk van, gyapjú kocsitakarónk ha ezt is belekalkulálnátok a válaszotokba vagy elmondanátok a saját verziótokat.
2011. nov. 21. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy bírják a hideget?Hisz ő csak ül nem mozog.

Én amit ráadnék:body,harisnya,kisnadrág,egy vékonyabb és egy vastagabb felső.Overál arra a kocsitakaró és a bundazsák.

Én mindig jól felöltöztettem a kislányomat és sose volt beteg.

2011. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és a sapi+sál lemaradt.
2011. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig jól felöltöztettem, arra gondoltam, én miben nem fáznék, ha ott kellene mozdulatlanul feküdnöm/ülöm a kocsiban.

Persze az sem jó, ha izzad, de 0 fok alatt nehéz izzadni :P

2011. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavaly télen volt 1 éves a kislányom én így öltöztettem, ha kimentünk sétálni:h. ujjú body, rá h. ujjú vastag pulóver, harisnya, vastag nadrág, erre rá az overál , sapka, sál.

Babakocsi lábzsákját ráraktam mindig, és ha mínuszok voltak akkor még a lábzsák alá raktam plédet is. nem volt sokat beteg, egész télen csak 1x.

2011. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta!
2011. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hosszú body

+vastag harisnya

+hosszúujjú póló(csak hogy rétegesen legyen)

+pamutnaci

+sál, sapka

+egy pamutzokni

+egy vastagabb térdzokni

+overál

+ ha szükséges van nálam 2 kispléd (1 vékonyabb+1 vastagabb) és lábzsák (ha beköszöntene a jégkorszak::))

2011. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!