Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 8 hónapos kisfiam 9 kg...

Ha 8 hónapos kisfiam 9 kg akkor mekkora lesz majd 1 évesen? Nagyon nagynak számít szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani, hogy a babák 6 hónapos korukra duplázzák meg és 1 éves korukra háromszorozzák meg a születési súlyukat. Hát az én babám 3210g-al született és 3 hónapos múlt mikor megduplázta a súlyát. Lassan már a 3x-át is eléri. Igaz hogy szereti a hasát, de mit tegyek? Egyébként nem kövér baba, csak mindenki azt mondja hogy kicsit idősebbnek néz ki mint amennyi. Van itt hasonló baba anyukája?
2009. szept. 7. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 9 hónaposan volt 10
2009. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

folyt. 10 kg. 3000 gmal született, senki nem mondta, hogy nagy lenne vagy kövér. Szerintem ez egy teljesen normál súly. Milyen a kisfiad? Husis-párnás? Vagy csak erős?

Ő még szerintem nem sok, átlagos.

2009. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia a fiam 6 honapos es 9.5 kilo. 4.1kg-val szuletett, szoval a szullyat megduplazta :)

a hasat az en kincsem is szereti, denem kover baba. igaz nagy es a 9-12 honapos ruhakat hordja, de mit csinaljak :)

2009. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számít hatalmasnak. Lányom 6 hónapos 72 cm és 9 kiló. Nem kövér, olyan pont jó husi.
2009. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen hosszú. Az enyém inkább vékonykának tűnik. Ő most 10 kg és 80 cm. Pedig csak 50 cm-re és 3550gr-mal született. Most 10 hós. De különben szerintem amíg az orvos nem szól, hogy túl dundi a gyerek, addig nincsen gond.
2009. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fiam 6.5 honapos es 11 kilo :)
2009. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!